V sobotu (10.12.) pokračovalo ďalšie kolo II.ligy v basketbale mužov. Do Holíča pricestovalo družstvo Ivanky p. Dunaji, ktoré figuruje priebežne na 4.mieste tabuľky.

MŠK BO Holíč – BK Klokani Ivanka p. Dunaji 92:61 (52:27)
Zostava Holíča + body: R.Bačík 15 b., L.Došek 13 b., M.Jaborník 36 b., T.Malčic 10 b., D.Snopko 9 b., P.Halahija 2 b., J.Zajároš 5 b., P.Mihaliska 2 b., O.Marenčík
Tréner : Ľ.Marenčík

Hostia začali od úvodu presnejšou streľbou, ale domáci basketbalisti sa postupne rozstrieľali a prvú štvrtinu vyhrali o 13 bodov. Holíčania disciplinovanou obrannou hrou a úspešnou streľbou do polčasu zvýšili svoj stav na 52 : 27. Ani v druhej časti stretnutia hostia nedokázali zastaviť rozbehnutých holíčanov, ktorí si pripísali na svoje konto ďalšie víťazstvo. Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí prišli podporiť Holíčskych basketbalistov.