Hádzanársky oddiel STROJÁR MALACKY pozýva na 1.ročník turnaja mladších žiačok, ktorý sa odohrá v športovej hale Malina.

ICE WINTER STAVMAT CUP 2017
Kedy: 27.1.2017 (14:30 hod) – 29.1.2017 (14:00 hod)

Na turnaji sa okrem domáceho družstva predstavia:

  • Slavia Praha
  • Veselí nad Moravou
  • Michalovce
  • Šaľa
  • Dunajská Streda
  • ŠKP Bratislava
  • Stupava,
  • Bohunice
  • Malacky-Rohožník

Ice Winter STAVMAT Cup Malacky – rozlosovanie

Piatok 27.1.2017
14:30 HC Tatran Stupava – ŠKP Bratislava
15:00 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – SHK Veselí nad Moravou
15:30 Tatran Bohunice – MŠK Dunajská Streda
16:00 HC Tatran Stupava – HK Slovan Duslo Šaľa
16:30 DHC Slávia Praha – SHK Veselí nad Moravou
17:00 ŠKP Bratislava – MŠK Dunajská Streda
17:30 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – Tatran Bohunice
18:00 HK Slovan Duslo Šaľa – Iuventa Michalovce
18:30 DHC Slávia Praha – HC Tatran Stupava

Sobota 28.1.2017
9:00 DHC Slávia Praha – Iuventa Michalovce
9:30 ŠKP Bratislava – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
10:00 MŠK Dunajská Streda – HK Slovan Duslo Šaľa
10:30 SHK Veselí nad Moravou – Iuventa Michalovce
11:00 DHC Slávia Praha – Tatran Bohunice
11:30 SHK Veselí nad Moravou – ŠKP Bratislava
12:00 Iuventa Michalovce – MŠK Dunajská Streda
12:30 Tatran Bohunice – HK Slovan Duslo Šaľa
13:00 ŠKP Bratislava – DHC Slávia Praha
13:30 MŠK Dunajská Streda – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
14:00 SHK Veselí nad Moravou – Tatran Bohunice
14:30 ŠKP Bratislava – HK Slovan Duslo Šaľa
15:00 HC Tatran Stupava – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
15:30 Iuventa Michalovce – Tatran Bohunice
16:00 MŠK Dunajská Streda – DHC Slávia Praha
16:30 SHK Veselí nad Moravou – HC Tatran Stupava
17:00 HK Slovan Duslo Šaľa – TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
17:30 Iuventa Michalovce – HC Tatran Stupava

Nedeľa 29.1.2017
8:30 HK Slovan Duslo Šaľa – SHK Veselí nad Moravou
9:00 Iuventa Michalovce – ŠKP Bratislava
9:30 Tatran Bohunice – HC Tatran Stupava
10:00 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – DHC Slávia Praha
10:30 MŠK Dunajská Streda – SHK Veselí nad Moravou
11:00 Tatran Bohunice – ŠKP Bratislava
11:30 HK Slovan Duslo Šaľa – DHC Slávia Praha
12:00 TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník – Iuventa Michalovce
12:30 HC Tatran Stupava – MŠK Dunajská Streda
13:00 vyhlásenie výsledkov

Príďte pozrieť našu mládež a popredné družstvá Slovenska a Českej republiky. O občerstvenie bude postarané v bufete v hľadisku.

Miroslav Mizner


Kniha – Decká – september 2019