Vonku je nevľúdne mrazivo a vaše deti sa začínajú nudiť. Aký program pre ne pripraviť? To je otázka, ktorou sa v mnohých rodinách začína bežný víkend. Máme pre vás dobrú správu. Tento krát sme to vymysleli za vás. Stačí prijať pozvanie do Bory Mall 11. februára a verte, že vaše deti na nudu rýchlo zabudnú. Bohatý program spojený so zábavou, športom či dokonca vzdelávaním ponúkne možnosti ako zmysluplne stráviť voľný čas. TELEKOM Detský festival vás bude baviť celý deň. 

Okrem zábavy  si budú môcť deti počas TELEKOM Detského festivalu aj zašportovať. Pripravené sú rôzne aktivity a cvičiace dráhy pod dohľadom Be Cool Sport Kids Academy. Popritom sa môžete dozvedieť aj veľa návodov ako skrotiť nahromadenú energiu vašich detí a byť pritom úspešní.

Po športovom výkone si treba oddýchnuť. Na TELEKOM Detskom festivale  budú môcť deti relaxovať  pri počúvaní rozprávok, v tvorivých dielničkách či pri kreslení. Kým malí návštevníci budú leňošiť v pohodlných vakoch, vy si môžete nájsť svoj vlastný program. Navštíviť môžete napríklad Zónu zdravia alebo vzdelávania. Odborníci vám  radi odpovedia na vaše otázky. Rozprávať sa môžete na tému zdravej výživy, ako zvládnuť s deťmi vysoké nároky v škole, či ktoré počítačové hry sú pre nich nebezpečné. Ale dosť bolo vážnych tém. Aj vy si potrebujete oddýchnuť. Xboxy budú preto pripravené nielen pre deti, ale i pre dospelých. Mamičky s aktívnymi deťmi zase určite oslovia tanečné hry od výmyslu sveta.

No a na záver ešte jedno prekvapenie – pre deti i rodičov. Počas podujatia zavítajú do Bory Mall aj naše športové hviezdy, hokejisti z HC Slovan, ktorí vám dajú svoj autogram.

TELEKOM Detský festival sa blíži. Nezabudnite si preto do kalendára poznačiť jeho termín. 11. február sa stane pre vaše deti i vás dňom plným zážitkov, na ktorý len tak ľahko nezabudnete.


.

BM: Ustekana sobota