Prinášame sumár výsledkov stolnotenisových družstiev na Záhorí.

Krajské súťaže Trnavského stolnotenisového zväzu

2.liga TT
13.kolo
Sládkovičovo – Kúty 13:5, b. h. T. Valla 3, Mário Bartal 2, M. Kucharič a S. Palkovič 0
Trhová Hradská – Rohožník 9:9, b.h. S. Gazdič a M. Mladý 3.5, M. Vigoda 1.5, T. Vincek 0.5
Gabčíkovo – Skalica 18:0 kont., Veľké Úľany – Dobrá Voda 13:5, Baka – Leopoldov 6:12, Hlohovec – Majcichov 14:4.

  1. Leopoldov 13 12         0          1          194:40   37
  2. Gabčíkovo 13 10         1          2          146:88   34
  3. Sládkovičovo 13 10         0          3          168:66   33
  4. Baka 13 9          1          3          137:97   32
  5. Kúty 13 8          1          4          147:87   30
  6. V.Úľany 13 7          1          5          119:115 28
  7. Tr.Hradská 13 5          4          4          106:128 27
  8. Hlohovec 13 4          1          8          98:136   22
  9. Rohožník 13 3          2          8          99:135   21
  10. Skalica 13 2          1          10         74:160   17
  11. Dobrá Voda 13 2          0          11         81:153   17
  12. Majcichov 13 0          0          13         35:199   13

 

4.liga TT
15.kola
BC Senica – Križovany 9:9, P. Šebesta 3.5, B. Vépy 2.5. F. Jurča a J. Fedor 1.5
Elastik Trnava C – Skalica B 15:3, b. h. R. Pekar, J. Chovan a M. Krempa 1, M. Kubányi 0
Zavar – Rohožník B 17:1, b. h. M. Vigoda 1, M. Juríček a B. Bernát 0
Mor. Sv. Ján – ŠKP Trnava B 18:0 kont., Šoporňa – Piešťany C 4:14, Špačince – Galanta D 18:0
voľno – Kúty B

  1. Špačince 14 13         1          0          191:61   41
  2. Zavar 14 12         0          2          177:75   38
  3. Kúty B 13 10         0          3          158:76   33
  4. Križovany 14 7          4          3          138:114 32
  5. Piešťany C 14 8          1          5          151:101 31
  6. Trnava C 14 8          0          6          126:126 30
  7. Skalica B 14 7          0          7          99:153   28
  8. Galanta D 14 6          1          7          108:144 27
  9. BC Senica 13 5          2          6          127:107 25
  10. Rohožník B 14 3          2          9          101:151 22
  11. Šoporňa 14 3          1          10         100:152 21
  12. Mor.Sv.Ján 14 1          1          12         82:170   17
  13. ŠKP TT B 14 0          1          13         62:190   14

 

Krajské súťaže Bratislavského stolnotenisového zväzu

2.liga
12.kolo
Malacky – FeroMAX C 15:3, b. d. b. d. V.Janči a P. Rajtoková 4.5, I. Josimovič 3.5, F.Klíma 2.5, P. Fúsek 0
Pezinok B – Bernolákovo 9:9
Spoje C – Blatné 7:11
Spoje B Dev. N. Ves B 9:9
Senec B – Educo BA 13:5
Ister – Karl. Ves 16:2

  1. Spoje B 12 10         1          1          146:70   33
  2. 2.Blatné             12         9          0          3          121:95   30
  3. Bernolákovo 12 8          2          2          131:85   30
  4. Senec B 12 8          2          2          132:84   30
  5. Ister 12 9          0          3          144:72   30
  6. Malacky 12 6          3          3          121:95   27
  7. Educo 12 5          0          7          94:122   22
  8. Pezinok B 12 4          1          7          103:113 21
  9. Dev.N.Ves B 12 3          2          7          92:124   20
  10. Spoje C 12 1          2         9          73:143   16
  11. Karl.Ves 12 1          1          10         67:149   15
  12. FeroMAX C 12 0          2          10         72:144   14

3.liga
12.kolo
Spoje D – Malacky B 3:15, b. h. J. Schreiner a I. Josimovič 4.5, M. Biksadský a O. Kimlička 3.5
Educo B – Štadión 7:11
Ister B – Svätý Jur B 17:1
Svätý Jur A – Ister C 15:3
Pezinok C – Karl. Ves B 8:10
Slov. Grob – Most 15:3

  1. Ister B 12 11         0          1          0          156:60   34
  2. Slov.Grob 12 9          0          3          0          139:77   30
  3. Štadión 12 8          2          2          0          147:69   30
  4. Svätý Jur B 12 7          1          4          0          111:105 27
  5. Most 12 6          2          4          0          114:102 26
  6. Svätý Jur A 12 6          0          6          0          121:95   24
  7. Educo B 12 5          0          7          0          98:118   22
  8. Karl.Ves B 12 5          0          7          0          99:117   22
  9. Ister C 12 5          0          7          0          90:126   22
  10. Malacky B 12 4          1          7          0          96:120   21
  11. Pezinok C 12 2          0          10         0          72:144   16
  12. Spoje D 12 1          0          10         1          53:163   13 

4.liga
12.kolo
Stavbár – Lozorno 5:13, b. h. M. Popluhár 3.5, P. Makyta, J. Želipský a P. Paulík 2.5, R. Sirota 2
Štadión B – Bernolákovo B 10:8
Vinosady – Čataj 4:14
Viktória – Educo C 14:4
Karl. Ves C – Pezinok D 18:0
voľno – Senec C

  1. Karl.Ves C 11 11         0          0          164:34   33
  2. Viktória 11 7          2          2          128:70   27
  3. Lozorno 11 6          2          3          113:85   25
  4. Štadión B 11 6          2          3          110:88   25
  5. Vinosady 11 5          4          2          107:91   25
  6. Čataj 11 6          1          4          111:87   24
  7. Bernolákovo B 11 4 2          5          100:98   21
  8. Senec C 10 4          1          5          98:82    19
  9. Educo C 11 2          0          9          58:140   15
  10. Stavbár 11 1          0          10         52:146   13
  11. Pezinok D 11 1          0          10         39:159   13

5.liga
12.kolo
Karl. Ves D – Veľké Leváre 7:11, b. h. R. Landl 4.5, J. Hýll a J. Ridzik 2.5, Ľ. Hollý 1.5
Studienka – Slov. Grob B 15:3, b. d. V. Šlosár 4.5, L. Vicen, E. Stúpal a A. Stúpal 3.5, L. Mlynarovič 0
Blatné B – ŠKP BA 11:7
Zálesie – Dun. Lužná 4:14
Čataj B – Viktória B 4:14
Rovinka – Svútý Jur C 12:6

  1. Rovinka 12 12         0          0          170:46   36
  2. D.Lužná 12 8          1          3          127:89   29
  3. Blatné B 12 7          2          3          115:101 28
  4. Svätý Jur C 12 7          2          3          118:98   28
  5. Studienka 12 7          1          4          119:97   27
  6. Slov.Grob B 12 6          1          5          104:112 25
  7. Viktória B 12 5          2          5          107:109 24
  8. V.Leváre 12 5          0          7          100:116 22
  9. Karl.Ves D 12 4          0          8          103:113 20
  10. ŠKP BA 12 3          2          7          90:126   20
  11. Čataj B 12 2          1          9          83:133   17
  12. Zálesie 12 0          0          12         60:156   12

6.liga
16.kolo
Záh. Bystrica – Malacky C 4:14, b. h. M. Ondrovič 4.5, A. Freund 4, K. Ondrovičová 3.5, R. Kucmen 2
Galvaniho – Stupava 15:3, b. h. J. Kolárik, P.Lajčák a M. Haššo 1, V. Jankela a J. Kahánek 0
Bernolákovo C – Čataj C 15:3
ŠKP BA B – Lozorno B 10:8
Most B – Vinosady B 13:5
Reca – Viktória C 7:11
voľno – Dev. N. Ves C

  1. Most B 14 11         1          2          0          177:75   37
  2. Galvaniho 13 12         0          1          0          188:46   37
  3. Malacky C 14 10         2          1          1          156:96   35
  4. Dev.N.Ves C 13 8          2          3          0          151:83   31
  5. ŠKP BA B 14 8          1          5          0          129:123 31
  6. Stupava 14 8          0          6          0          142:110 30
  7. Bernolákovo C 14 7          2          5          0          140:112 30
  8. Viktória C 14 7          0          7          0          133:119 28
  9. Z.Bystrica 14 6          1          7          0          115:137 27
  10. Lozorno B 14 3          2          9          0          112:140 22
  11. Vinosady B 14 3          1          10         0          100:152 21
  12. Reca 14 1          0          13         0          60:192   16
  13. Čataj C 14 0          0          14         0          17:235   14

7.liga
16.kolo
Stupava B – Spoje E 8:10, b. d. R. Slezák 3, J. Vicena a J. Erdelský 2, M. Erdelská 1
Viktória D – Malacky D 17:1, b. h. V. Michalovičová 1, S. Bilkovičová a E. Biksadská 0
Blatné C – Dev. N. Ves D 13:5
Karl. Ves E – Záh. Bystrica B 15:3
Svätý Jur D – Mostex 9:9
Galvaniho B – Pezinok E 17:1
voľno – Dun. Lužná B

  1. Mostex 14 11         2          1          162:90   38
  2. Svätý Jur D 14 9          3          2          176:76   35
  3. Galvaniho B 14 9          2          3          175:77   34
  4. Viktória D 14 10         0          4          172:80   34
  5. Dun.Lužná B 13 9          2          2          146:88   33
  6. Spoje E 14 9          0          5          133:119 32
  7. Malacky D 14 6          2          6          117:135 28
  8. Dev.N.Ves D 14 6          0          8          117:135 26
  9. Stupava B 14 5          2          7          127:125 26
  10. Blatné C 14 5          0          9          112:140 24
  11. Karl.Ves E 14 3          1          10         95:157   21
  12. Z.Bystrica B 14 1 0          13         58:194   16
  13. Pezinok E 13 0          0          13         30:204   13

 

ObSTZ SENICA

5.liga
10.kola
Štefanov – BC Senica B 7:11, F. Šebesta 3.5, L. Cabadaj 2, D. Šebesta 1, M. Ovečka 0.5, J. Lorenc 0 – A. Lazorčák 4, H. Ravas 3.5, J. Fedor 2, P. Zemanovič 1.5
Stráže – Rohožník C 12:6, T. Fouan 4.5, J. Petrovič 3, R. Šťastný 2.5, I. Herda 2, P. Raffaseder, P. Macháček a R. Polák 0 – J. Černek 3.5, B. Bernát 1.5, V. Šelc 1, V. Juhas 0
Mor. Sv. Ján C – Mor. Sv. Ján B 9:9, A. Sekulský 3.5, S. Kmoško 3, S. Hafera 2.5, O. Kmoško 0 – E. Šrámková 4, F. Uhlík 2, V. Šrámková 1.5, P. Šrámek 1, D. Vrbík 0.5
Skalica C – Borský Svätý Jur 1:17, P. Kováč 1, M. Kubányi, J. Jurčík, J. Budinský a R. Hanic 0 – T. Čechánek, J. Sedláček a P. Ozábal 4.5, Š. Vávra 3.5
HK Gbely – Kúty C 2:16, M. Kumpan a Š. Mach 1, J. Majerčík a P. Majerčík 0 – O. Lánik, R. Hladík a R. Ralbovský st. 4.5, R. Ralbovský ml. 2.5

  1. Kúty C 10 10         0          0          143:37   30
  2. BC Senica B 10 9          0          1          135:45   28
  3. M.Sv.Ján B 10 7          1          2          109:71   25
  4. Bor.Sv.Jur 10 7          0          3          121:59   24
  5. M.Sv.Ján C 10 4          1          5          73:107   19
  6. HK Gbely 10 4          0          6          61:119   18
  7. Skalica C 10 3          0          7          63:117   16
  8. Rohožník C 10 2          0          8          81:99    14
  9. Stráže 10 2          0          8          68:112   14
  10. Štefanov 10 1          0          9          46:134   12

6.liga
12.kola
Stráže B – Mor. Sv. Ján D 12:6, P. Machaček a R. Polák 3.5, J. Svrček 3, J. Petrovič 2, P. Raffaseder 0 – V. Šrámková a S. Kotesa 2, P. Šrámek 1.5, I. Zelenková 0.5, J. Hrica 0
BC Senica C – Rohožník D 12:6, P. Zemanovič 3.5, J. Lazorčák a J. Kapsa 3, P. Rýzek 2.5 – M. Gomola 4.5, J. Juhas 1, D. Hlúch 0.5, A. Tomaj 0
voľno – Kúty D.

  1. Kúty D 9 7          1          1          111:51   24
  2. BC Senica C 10 5          2          3          93:87    22
  3. Stráže B 10 4          0          6          92:88    18
  4. M.Sv.Ján D 9 4          0          5          66:96    17
  5. Rohožník D 10 2          1          7          70:110   15

.
Toto je čítané

TTSK: Rada partnerstva schválila 31 projektových zámerov v kraji

Rada partnerstva pre Integrovaný územný rozvoj Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) na roky…

20 rokov