Výsledky šachových súťaží družstiev zo Záhoria.

Ilustračné foto 123rf.com

2. liga A
7. kolo: ŠK Osuské B – ŠK Skalica 4.5:3.5, M. Jozéfek, D. Hečko a T. Perička 1, M. Karas, P. Gaša a R. Nemečkay 0.5, P. Perička a M. Trojková 0 – M. Hrubša a M. Jarábek 1, J. Sosna, P Koutný a P. Berger 0.5, P. Kapusta, J. Hudáček a V. Haraštová 0, Sereď – Lok. Trnava B 4.5:3.5, Krasňany – Slovan D 4.5:3.5, Dev. N. Ves B – Slovan E 5.5:2.5, Senec – Doprastav B 6.5:1.5, Veľký Meder – Doprastav 2:6.

  1. Sereď 7 6          0          1          34.0      18
  2. Doprastav 7 5          1          1          37.5      16
  3. Trnava B 7 5          1          1          31.0      16
  4. Slovan E 7 4          1          2          29.0      13
  5. Dev.N.Ves B 7 4          1          2          28.0      13
  6. Senec 7 4          0          3          32.0      12
  7. Osuské B 7 3          0          4          24.5      9
  8. Slovan D 7 2          1          4          29.5      7
  9. V.Meder 7 1          3          3          26.5      6
  10. Doprastav B 7 1 2          4          20.5      5
  11. Krasňany 7 1          1          5          22.5      4
  12. Skalica 7 0          1          6          21.0      1

 

3. liga A 2
7. kolo: ŠK Holíč – CVČ Senica 4:4, M. Provazník a J. Kahánek 1, I. Horák, M. Šefčík st., T. Chabada st. a M. Jakubec 0.5, J. Hirmajer a Ľ. Húšek 0 – T. Perička a Rudolf Diviak 1, R. Nemečkay, Rastislav Diviak, M. Očko a B. Škápik 0.5, D. Hečko a P. Perička 0, ŠK Senica – Nafta Gbely 2.5:5.5, M. Pagerka, M. Lánik, Ľ. Škápiková, B. Húska a K. Kír 0.5, R. Šebesta, Miroslav Pálka a Martin Pálka 0 – T. Danada, J. Šošovicka a G. Pribila 1, J. Straka ml., P. Brunovský, B. Kocák, T. Valla a F. Zajíček 0.5, Cífer – ŠK Skalica B 6.5:1.5, b. h. M. Zlámal 1, M. Hrubša 0.5, M. Londin, V. Haraštová, P. Plánka, M. Jarábek, M. Harašta a B. Bartoš 0, Hlohovec – Piešťany 2.5:5.5, Dun. Streda B – Veľký Meder B 4:4, Modranka – Lok. Trnava C 3.5:4.5.

  1. Gbely 7 7          0          0          44.0      21
  2. Piešťany 7 6          0          1          33.0      18
  3. CVČ Senica 7 4          1          2          32.5      13
  4. V.Meder B 7 3          1          3          29.5      10
  5. Cífer 7 3          1          3          28.0      10
  6. D.Streda B 7 3          1          3          27.0      10
  7. Holíč 7 3          1          3          24.5      10
  8. Modranka 7 3          0          4          24.5      9
  9. ŠK Senica 7 2          1          4          23.0      7
  10. Skalica B 7 2          0          5          24.5      6
  11. Trnava C 7 1          1          5          23.5      4
  12. Hlohovec 7 1          1          5          22.0      4

 

4.liga A11
8.kolo: Doprastav F – Láb 5:3, b. h. T. Danada a S. Fajtáková 1, T. Chabada st. a Ľ. Húšek 0.5, E. Šimkovič, J. Kahánek, M. Hruboš a P. Merka 0, Slovan H – Pezinok D 5.5:2.5, Ružinov – Modra C 4.5:3.5, Doprastav E – Svätý Jur 2:6, Apollo B – Doprastav G 2.5:5.5, Pezinok E – Tatran 4:4, voľno – Dev. N. Ves D.

  1. Apollo B 7 6          0          1          34.0      18
  2. Doprastav F 8 5          1          2          36.0      16
  3. Doprastav G 7 3          3          1          30.5      12
  4. Doprastav E 8 4          0          4          30.0      12
  5. Svútý Jur 7 4          0          3          28.5      12
  6. Pezinok D 8 3          2          3          33.5      11
  7. D.N.Ves D 7 3          1          3          29.5      10
  8. Láb A 7 3          1          3          28.0      10
  9. Slovan H 8 3          0          5          28.5      9
  10. Modra C 7 3          0          4          26.5      9
  11. Ruzinov 8 2          2          4          31.0      8
  12. Tatran 7 2          1          4          25.5      7
  13. Pezinok E 7 0          3          4          22.5      3

 

5. liga SE – SI
5. kolo: Kopčany – Štefanov B 2:3, L. Dubecký 1, M. Moravec a M. Cerovský 0.5, P. Damborský a D. Blanárik 0 – A. Vozárová a S. Fajtáková 1, K. Klimeš a R. Tomašovič 0.5, P. Tomašovič 0,

Holíč C – Borský Mikuláš 3:2, D. Stašek, P. Čambal a M. Sládek 1 – M. Šefčík ml. a J. Ďatko  0 – R. Višvader a P. Buraj 1, K. Višváder, V. Jankovič a E. Jankovič 0, Holíč D – Skalica C 2:3, O. Šefčík a R. Bartošík 1, D. Švrček, M. Štefko a L. Čermák 0 – B. Bartoš, O. Parízek a E. Romanová 1, J. Špaček a K. Dubanová 0, Gbely E – Gbely D 1:4, R. Hyža a O. Vyrúbal 0.5, D. Ralbovský, J. Daniel a M. Lanža 0 – T. Kaňka, M. Drška a J. Mráz 1, Ľ. Papánek a M. Ralbovský 0.5, voľno – CVČ Senica C.

  1. Gbely D 5 4          0          1          20.5      12
  2. Kopčany 5 4          0          1          17.5      12
  3. Štefanov B 4 4          0          0          14.0      12
  4. Skalica C 5 2          0          3          11.0      6
  5. Senica C 4 2          0          2          9.5        6
  6. Holíč C 5 2          0          3          9.0        6
  7. Holíč D 4 1          0          3          9.0        3
  8. Gbely E 4 1          0          3          4.5        3
  9. B.Mikuláš 4 0          0          4          5.0        0

 


.
Toto je čítané

Bojan Ćirić o príprave a cieľoch Záhorákov v novej sezóne extraligy hádzanárov

Muži hádzanárskeho klubu HC Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v plnom tréningovom zaťažení na…

HAŠŠO 6/2024