V sobotu v rámci dorasteneckého turnaja ZORNO CUP, sa odohralo extraligové stretnutie, Strojár Malacky  –  Sporta Hlohovec.

Stretnutie začali dobre hostia, ktorí v 10 minúte viedli 1:7. Domáci zobrali oddychoví čas a hra sa vyrovnala. Polčas bol 11:16.
Druhý polčas pokračoval tak ako prvý. Hostia postupne zvyšovali svoj náskok až na konečný výsledok. Najlepším strelcom domácich bol Adam Škoda ,ktorý zaťažil konto
hosťujúcich brankárov 9 gólmi.

Strojár Malacky – HC Sporta Hlohovec 22:33 (11:16)
Malacky : Stachovič tomáš st. 2, Pavlík Vlado 1, Baláž Tomáš ,Hlaváč Martin ,Baláž Robo 2,Oslej Ivan 3,Roško Dušan , Stachovič David 2,Piaček Roman ,Stachovič Tomáš ml. 2,Ichman Michal ,Frýbert Dušan ,Stachovič Peter ,Grich Dominik 1,Škoda Adam 9,Dobrocký Andrej
Tréner: Kordoš Ján
ZVD: Mikulčák Milan
Zdravotníčka: Krajčovičová Miška
Rozhodcovia: Gabriš Juraj, Klimko Patrik
Delegát: Nemček Vlado
Stretnutie sledovalo 200 divákov.

Zároveň pozývame všetkých priaznivcov hádzanej  na záverečné domáce stretnutie základnej časti, v ktorom privítame víťaza Slovenského pohára, Československého pohára, účastníka SEHA ligy, Ligy majstrov , a viacnásobného víťaza slovenskej extraligy Tatran Prešov. Stretnutie začína v ŠH Malina v stredu 8.2. o 18:30 hod.
Príďte pozrieť našich chlapcov v súboji s atraktívnym súperom v ktorom hrajú aj viacerí reprezentanti rôznych krajín. Mládež do 18 rokov a dôchodcovia majú vstup voľný.

Miroslav Mizner

.

Futbal 4. liga: Gbely doma porazili Jaslovské Bohunice

Domáci sa od začiatku pustili s chuťou do súpera a najmä v úvodnej polhodinke si…