Prinášame kompletné výsledky stolnotenisových družstiev na Záhorí.

stolny-tenis

1.liga ženy ZÁPAD

6. dvojkolo: Mor. Sv. Ján – Nová Dubnica 4:6, b. d. E. Šránková 2, B. Olivová a V. Šrámková 1, Malacky B – Trenč. Jastrabie 4:6, b. d. K. Ondrovičová 2, A. Brenesselová a H. Pradličková 1, Majcichov – Trnávka B 8:2.

Mor. Sv. Ján – Trenč. Jastrabie 5:5, b. d. E. Šránková a B. Olivová 2, V. Šrámková 1, MSK Malacky B – Nová Dubnica 5:5, b. d. K. Ondrovičová 3, A. Brenesselová 2, H. Pradličková 0, Pezinok – Trnávka B 3:6.

 

  1. N.Dubnica 9 6          2          1          59:31    23
  2. Mor.Sv.Ján 9 5          2          2          53:37    21
  3. Malacky B 9 4          3          2          46:44    20
  4. Majcichov 8 4          2          2          43:37    18
  5. Trnávka B 8 2          2          4          37:42    14
  6. T.Jastrabie 9 2          1          6          33:57    14
  7. Pezinok 8 0          2          6          28:51    10

 

Krajské súťaže Trnavského stolnotenisového zväzu

2.liga TT
16. kolo: Rohožník – Hlohovec 14:4, b. d. M. Tančibok 4.5, S. Gazdič a T. Vincek 3.5, J. Bednár 2.5, Skalica – Baka 11:7, b. d. M. Trgo 3.5, D. Rybár a M. Krempa 3, F. Lacho 1, D. Rybár ml. 0.5, Kúty – Veľké Úľany 12:6, b. d. Mário Bartal a M. Kucharič 3.5, T. Valla a V. Šimek st. 2.5, Dobrá Voda – Gabčíkovo 5:13, Trhová Hradská – Sládkovičovo 10:8, Majcichov – Leopoldov 3:15.

  1. Leopoldov 16 15             0                1                236:52     46
  2. Gabčíkovo 16 13             1                2                190:98     43
  3. Sládkovičovo 16 12             0                4                207:81     40
  4. Baka 16 11             1                4                169:119  39
  5. Kúty 16             10             1                5                182:106  37
  6. V.Úľany 16 8                1                7                145:143  33
  7. T.Hradská 16 6                5                5                125:163  33
  8. Rohožník 16 4                2                10             121:167  26
  9. Hlohovec 16 4                1                11             109:179  25
  10. Skalica 16 4                1                11             101:187  24
  11. D. Voda 16 2                1                13             96:192     21
  12. Majcichov 16 0                0                16             47:241     16

 

4. liga TT
18. kola: Rohožník B – Elastik Trnava C 3:15, b. h. T. Vincek, M. Juríček a M. Blecha 1, M. Vigoda 0, Špačince – Mor. Sv. Ján 17:1, b, h. A. Sekulský 1, B. Kotesa, M. Štefek a D. Martinkovič 0, Skalica B – BC Senica 9:9, M. Krempa 4.5, T. Pekar 3.5, R. Pekar 1, P. Kováč 0 – P. Šebesta 3.5, B. Vépy a F. Jurča 2, A. Lazorčák 1.5, Kúty B – ŠKP Trnava B 14:4, R. Šimkovič, O. Lánik a R. Hladík 3.5, P. Nemček 2, V. Šimek st. 1.5, Križovany – Galanta D 6:12, Zavar – Šoporňa 16:2, voľno – Piešťany C.

  1. Špačince 17 16             1                0                236           : 70           50
  2. Zavar 17             14             0                3                213           : 93           45
  3. Kúty B 16             12             0                4                192           : 96           40
  4. Križovany 17 9                4                4                165           : 141         39
  5. Piešťany C 16 10             1                5                181           : 107         37
  6. Elastik C 17 9                0                8                150           : 156         35
  7. Skalica B 16 8                1                7                120           : 168         33
  8. Galanta D 17 7                1                9                131           : 175         32
  9. Senica 16 6                3                7                156           : 132         31
  10. Rohožník B 17 4                2                11             121           : 185         27
  11. Šoporňa 17 4                1                12             119           : 187         26
  12. Mor.Sv.Ján 17 1                1                15             90             : 216         20
  13. ŠKP TT B 16 0                1                15             70             : 218         16

 

ObSTZ SENICA
5.liga
13.kola: Skalica C – Štefanov 9:9, R. Pekar a J. Chovan 3.5, P. Kováč 2, J. Jurčík 0 – F. Šebesta 4, J. Lorenc 2.5, L. Rehák 1.5, L. Cabadaj 1, Gbely – Mor. Sv. Ján C 16:2, M. Kumpan, Š. Mach a J. Majerčík 4.5, Š. Vaculka 2.5 – S. Kmoško a A. Sekulský 1, D. Martinkovič a O. Kmoško 0, Kúty C – Pinec Stráže 18:0, O. Lánik, L. Nemček, R. Hladík a R. Ralbovský 4.5 – M. Farkaš, T. Fouan, R. Šťastný a M. Petrovič 0, Bor. Sv. Jur – BC Senica B 7:11, T. Čechánek 4.5, P. Ozábal 1.5, J. Sedláček 1, J. Uher 0 – A. Lazorčák 3.5, P. Zemanovič 3, J. Fedor 2.5, H. Ravas 2, Mor. Sv. Ján B – Rohožník C 13:5, E. Šrámková a F. Uhlík 3.5, S. Polák a D. Vrbík 3 – M. Vigoda 3, J. Černek 1, B. Bernát 0.5, M. Gomola 0.5.

  1. Kúty C 13 13         0          0          193:41   39
  2. Senica B 13 12         0          1          170:64   37
  3. Mor.Sv.Ján B 13 9 1          3          143:91   32
  4. Bor.Sv.Jur 13 9          0          4          154:80   31
  5. Gbely 13 6          0          7          94:140   25
  6. Mor.Sv.Ján C 13 4 1          8          81:153   22
  7. Skalica C 13 4          1          8          86:148   22
  8. Štefanov 13 2          1          10         71:163   18
  9. Rohožník C 13 2          0          11         98:136   17
  10. Stráže 13 2          0          11         80:154   17

 

6.liga
15.kola: Mor. Sv. Ján D – Kúty D 1:17, V. Šrámková 1, I. Zelenková, S. Kotesa, A. Zelenka a P. Šrámek 0 – R. Ralbovský, P. Nemček a P. Nemček ml. 4.5, L. Lánik 3.5, Stráže B – BC Senica C 10:8, J. Svrček a J. Bednarik 3.5, R. Polak 1.5, J. Petrovič 1, P. Machaček 0.5 – V. Kajba 4, J. Kapsa 2, J. Lazorčák 1, P. Rýzek 1, voľno – Rohožník D.

  1. Kúty D 12             10             1                1                151:65     33
  2. Senica C 12 6                2                4                116:100  26
  3. Stráže B 12 5                0                7                109:107  22
  4. Mor.Sv.Ján D 12 4                1                7                79:137     21
  5. Rohožník D 12 2                2                8                85:131     18

INAT vodny luc