Po voľnom dni v prvom jarnom kole, chceli futbalisti Holíča odštartovať odvetnú časť víťazstvom proti mužstvu zo spodku tabuľky.

Ilustračné foto

Začiatok tomu aj nasvedčoval, keď pomerne rýchlo získali dvojgólové vedenie. No po prestávke bolo všetko inak, domáci trikrát inkasovali, rozhodujúci gól si dali dokonca sami do vlastnej siete.

4. liga SZ 18. kolo
Holíč
– Trenč. Teplice 2:3 (2:0)
Góly: 19. M. Privrel, 21. M. Mihálik – 52. F. Bretschneider,60. O. Paška, 67. vlastný (T. Milota).
Pred 150 divákmi rozh. Hrudík.
ŽK 2:2 (43. M. Nečas, 54. Mihálik – 43. Lutišan, 87. Puček).
Holíč: Ravas – Blažek, Vaclavik, T. Milota, M. Nečas, Privrel, Dubec, Uher (83. D. Nečas), Mihálik (80. S. Milota), T. Slovík, Španka, tréner Vladimír Včelka.
Tr. Teplice: Kopčan – Krivda, Beňo, J. Vlado, Bariak, Haško, Lutišan, Paška, Bretschneider, Šiko, Puček, tréner Jaroslav Ružička.

Zápas proti mužstvu zo spodku tabuľky sa začal pre domácich vyvíjať veľmi sľubne, keď v prvej polovici prvého polčasu sa v priebehu dvoch minút dostali do dvojgólového vedenia. Najskôr sa v 19. minúte presadil Martin Privrel a po ňom v 21. minúte zvýšil Martin Mihálik na 2:0. Tomácich tento vývoj uspokojil a viac gólov už nepridali, hoci šance mali. Po prestávke sa im to nevyplatilo, keď hostia udreli trikrát v priebehu necelej štvrťhodiny. Najskôr v 52. minúte dal kontaktný gól Bretschneider a po hodine hry vyrovnal Paška na 2:2. Smolu domácich dokonal v 67. minúte vlastným gólom Tomáš Milota – 2:3. Domáci veľmi chceli začať jarnú časť víťazstvom, no nakoniec im ostali oči pre plač.