Prinášame kompletné výsledky stolnotenisových družstiev na Záhorí.

1.liga ženy ZÁPAD – 7. dvojkolo
Pezinok – Mor. Sv. Ján 2:8
b. h. E. Šrámková 3.5, B. Olivová 2.5, V. Šrámková 2
Majcichov – Malacky B 7:3
b. h. K. Ondrovičová 2, A. Brenesselová 1, H. Pradličková 0
Trnávka B – Trenč. Jastrabie 5:5

Majcichov – Mor. Sv. Ján 5:5
b. h. B. Olivová 3.5, E. Šrámková 1.5, V. Šrámková 0
Pezinok – MSK Malacky B 4:6
b. h. S. Bilkovičová, A. Brenesselová a H. Pradličková 2
Trnávka B – Nová Dubnica 2:8

  1. N.Dubnica 10 7          2          1          67:33    26
  2. Mor.Sv.Ján 11 6          3          2          66:44    26
  3. Malacky B 11 5          3          3          55:55    24
  4. Majcichov 10 5          3          2          55:45    23
  5. Trnávka B 10 2          3          5          45:55    17
  6. Tr.Jastrabie 10 2          2          6          38:62    16
  7. Pezinok 10 0          2          8          34:66    12

 

Krajské súťaže Trnavského stolnotenisového zväzu

2.liga TT – 18.kolo
Rohožník – Veľké Úľany 12:6
b. d. J. Bednár a S. Gazdič 3.5, M. Mladý a M. Tančibok 2.5
Skalica – Leopoldov 4:14
b. d. M. Trgo 3, D. Rybár 1, F. Lacho a M. Kubányi 0
Propria Kúty – Majcichov 18:0
b. d. Mário Bartal, M. Kucharič, T. Valla a S. Palkovič 4.5
Sládkovičovo – Dobrá Voda 14:4
Gabčíkovo – Hlohovec 14:4
Trhová Hradská – Baka 10:8

 

  1. Leopoldov 18 17             0                1                267:57     52
  2. Gabčíkovo 18 15             1                2                214:110  49
  3. Sládkovičovo 18 13             0                5                229:95     44
  4. Baka 18 12             1                5                189:135  43
  5. Kúty 18 11             1                6                201:123  41
  6. V.Úľany 18 9                1                8                161:163  37
  7. T.Hradská 18 7                5                6                138:186  37
  8. Rohožník 18 5                2                11             139:185  30
  9. Hlohovec 18 5                1                12             128:196  29
  10. Skalica 18 4                1                13             113:211  26
  11. D.Voda 18 3                1                14             113:211  25
  12. Majcichov 18 0                0                18             52:272     18

 

4. liga TT – 20. kola
Špačince – BC Senica 15:3
b. h. B. Vépy, F. Jurča a H. Ravas 1, J. Fedor 0
Piešťany C – Propria Kúty B 11:7
b. h. V. Šimek st. a J. Malík 2.5, R. Šimkovič a R. Ralbovský st. 1
Skalica B – ŠKP Trnava B 10:8
b. d. T. Pekar 3, M. Krempa 2.5, D. Pekar 2, F. Lacho 1.5, R. Pekar 1
Zavar – Mor. Sv. Ján 17:1
Križovany – Šoporňa 11:7
Galanta D – Elastik Trnava C 4:14
voľno – Piešťany C

 

  1. Špačince 18 17             1                0                251:73     53
  2. Zavar 19             16             0                3                240:102  51
  3. Križovany 19 11             4                4                191:151  45
  4. Kúty B 18             13             0                5                217:107  44
  5. Piešťany C 18 12             1                5                202:122  43
  6. Elastik C 19 10             0                9                172:170  39
  7. Skalica B 18 9                1                8                130:194  37
  8. Galanta D 19 7                2                10             144:198  35
  9. Senica 18 6                3                9                167:157  33
  10. Rohožník B 18 5                2                11             135:189  30
  11. Šoporňa 19 4                2                13             135:207  29
  12. Mor.Sv.Ján 19 1                1                17             95:247     22
  13. ŠKP TT B 18 0                1                17             81:243     18

 

 

ObSTZ SENICA

5. liga – 15. kolo
Mor. Sv. Ján C – Štefanov 6:12
S. Kmoško, A. Sekulský a M. Štefek 2, O. Kmoško 0 – D. Šebesta 4.5, F. Šebesta 3.5, L. Rehák 2.5, L. Cabadaj 1.5, J. Lorenc 0
Skalica C – Stráže 14:4
R. Pekar, P. Kováč a J. Chovan 3.5, F. Gondár 2, M. Krempa 1.5 – T. Fouan 4, I. Herda, R. Šťastný a J. Bednárik 0
HK Gbely – BC Senica B 2:16
Š. Mach 2, M. Kumpan, Š. Vaculka a J. Majerčík 0 – J. Fedor a H. Ravas 4.5, A. Lazorčák a P. Zemanovič 3.5
Kúty C – Rohožník C 16:2
R. Hladík a R. Ralbovský 4.5, O. Lánik a L. Nemček 3.5 – M. Vigoda 2, M. Blecha, B. Bernát a J. Černek 0
Bor. Sv. Jur – Mor. Sv. Ján B 11:7
J. Sedláček 3.5, Š. Vávra, J. Uher a P. Ozábal 2.5 – F. Uhlík 4, E. Šrámková 3, D. Vrbík a P. Šrámek 0

 

  1. Kúty C 15 15         0          0          219:51   45
  2. Senica B 15 13         0          2          194:76   41
  3. Bor.Sv.Jur 15 11         0          4          176:94   37
  4. Mor.Sv.Ján B 15 9 1          5          158:112 34
  5. Skalica C 15 6          1          8          113:157 28
  6. HK Gbely 15 6          0          9          100:170 27
  7. Mor.Sv.Ján C 15 4 1          10         92:178   24
  8. Štefanov 15 4          1          10         93:177   24
  9. Stráže 15 3          0          12         98:172   21
  10. Rohožník C 15 2          0          13         107:163 19

 

6. liga – 17. kolo
Mor. Sv. Ján D – Pinec Stráže B 5:13
V. Šrámková 3, S. Hafera 2, I. Zelenková a O. Kmoško 0 – R. Polak 4.5, J. Petrovič 3, J. Svrček a P. Macháček 2.5, P. Raffaseder 0.5
Rohožník D – BC Senica C 12:6
M. Gomola a L. Gomola 4.5, V. Šelc a J. Juhás 1.5 – J. Lazorčák, L. Ravas a P. Rýzek 2
voľno – Kúty D

 

  1. Kúty D 13             11             1                1                161:73     36
  2. Stráže B 14 7                0                7                134:118  28
  3. Senica C 14 6                2                6                130:122  28
  4. Rohožník D 13 3                2                9                103:149  22
  5. Mor.Sv.Ján D 13 4                1                8                84:150     22

Gymnazium Prijimacky 8 rocne