Až v 20. kole sme zaznamenali prvú prehru vedúceho Radimova v prebiehajúcom ročníku. Dočkal sa jej na ihrisku v Brodskom, keď vo vyrovnanom zápase boli  domáci hráči efektívnejší v zakončení.

Foto zo zápasu Rybky – Koválou. Na foto strelci úvodných gólov. Vľavo Hyža, s loptou Ravas.

Majstrovstvá oblasti ObFZ Senica

Brodské – Radimov 3:1 (1:0)
Góly: 9. G. Trubiroha, 55. A. Gonda, 70. D. Gál – 49. P. Božek.
V kvalitnom a rýchlom zápase sa ujali vedenia domáci, keď rýchlu akciu na jeden dotyk po prihrávke Gála zakončil Trubiroha a v 8. minúte bolo 1:0. V prvom polčase sa pokračovalo v peknom futbale na obidvoch stranách, s viacerými šancami, no do kabín sa išlo za stavu 1:0. V druhom polčase začali lepšie hostia, keď v 49. min. vyrovnali gólom Božeka. V 55. min. domáci na inkasovaný gól odpovedali a opäť sa ujali vedenia po dorážke Gondu – 2:1. Hostia sa tlačili naďalej k bráne, no boli to opäť domáci, ktorí v 70. min. pridali gól, keď sa perfektne uvoľnil Gál a sám pred brankárom sa nemýlil a zvýšil na 3:1. V 86. min. po faule domáceho brankára kopali hostia pokutový kop, ktorý zahrával Urbánek, ale domáci brankár Hrdlička strelu vyrazil. Hostia už záverečný tlak nevyužili a zrodil sa konečný výsledok 3:1, rozh. Dutka, Mikúš.

Rybky – Koválov 2:1
 (1:1)
Góly: 2. F. Ravas, 49. V. Obuch – 34. P. Hyža.
Už v 2. min. po akcii Černeka s Obuchom prekonal Veselého, hrajúceho trénera v bráne hostí, Fredy Ravas – 1:0. Vyrovnať mohol Hyža v 10.min., no podarilo sa mu to až v 34. min. po peknej kombinácii Macu s L. Slezákom. Dostať domácich do vedenia mohol Morávek, no Veselý jeho strelu vyrazil. Aj úvod druhého polčasu vyšiel domácim. V 49. min. Vrablic prihral Obuchovi a ten lobom prekonal Veselého – 2:1. Domáci mali aj ďalšie šance, no z najväčšej mohol v 84. min. vyrovnať Hyža. Rýzek domácich podržal a tri body ostali doma, rozh. Lapoš, Škrinár.

Hlboké – Kúty 1:1 (0:1)
Góly: 74. R. Mráz – 26. D. Daniel.
Hlboké tentoraz nepotvrdilo svoju silu na domácom ihrisku. Hostia sa ujali vedenia v 26. minúte gólom Denisa Daniela. Snaha domácich priniesla len zrovnanie skóre štvrťhodinku pred koncom. Autorom vyrovnávacieho gólu bol Rasťo Mráz – 1:1. Rozh. M. Dutka, Hušek.

Rohov – Kopčany 2:0 (1:0)
Góly: 5. T. Perička, 50. I. Ravas.
V zápase tabuľkových susedov vyšli domácim vstupy do obidvoch polčasov, kedy vždy po piatich minútach menili skóre. V prvom polčase otvoril v 5. minúte skóre Tomáš Perička a po prestávke rovnako v 5. minúte zvýšil Ivan Ravas na konečných 2:0. Väčšinou sa hralo v strede ihriska, víťazstvo domácich je zaslúžené, čím si mužstvá vymenili postavenie v tabuľke, rozh. Kendi, Ryčovský.

Bor. Sv. Jur – Š. Humence 3:1 (1:0)
Góly: 36. a 87. K. Krajčír, 63. A. Cisár – 82. D. Fuksa.
Domáci vo veľkom tlaku už v prvom polčase mohli rozhodnúť zápas, keď mali množstvo šancí. Hostia odolávali, avšak domáci sa predsa len ujali vedenia. V druhom polčase domáci pridali druhý gól Cisárom. Hostia po peknej akcii znížili na 2:1, no domáci po piatich minútach poistili svoje víťazstvo tretím gólom a zaslúžene zvíťazili, rozh. Štora, Otočka.

Šaštín – Radošovce 1:1 (0:1)
Góly: 64. R. Slovák – 33. E. Petrovič.
Domáci mohli ísť do vedenia v 7. min., no krížna strela Slováka tesne minula bránku hostí. V tej istej minúte po rohu Šedivý hlavou mieril tesne vedľa. V 26. min trestný kop Slováka z 22 minul žrď brány. Po nepremenenej šanci v 32. min. domácim Šedivým hostia trestali po rýchlom protiútoku Petrovičom – 0:1. Blízko k vyrovnaniu mali domáci v 45. min., no Slovák trafil brvno. Po zmene strán domáci začali veľkým náporom, no šance nepremenili Dostál, Túma, Slovák a Lukášek. Až v 64. min. Slovák krížnou strelou od žrde vyrovnal na 1:1. Hostia sa spoliehali na rýchle protiútoky a mali dve vyložené šance, Petrovič a Vávra ich však nepremenili, podobne i domáci Túma, , rozh. Rusinko, Thao.

Jablonica – Cerová 0:1 (0:0)
Góly: 60. Marek Holič.
V susedskom derby začali svižnejšie hostia, no domáci štvrťhodine hru vyrovnali. Jablonica zatlačila a mala viacero šancí, no nepremenila ich. V druhom polčase mali hostia dve tutovky, ktoré mohli rozhodnúť o zápase, a nakoniec sa im predsa podarilo skórovať, keď po hodine hry dal ich vedúci gól Marek Holič. Jablonica sa snažila zvrátiť výsledok, no nemala šťastie, rozh. Vlk, Dzinzdík.

Dubovce – Bor. Mikuláš 2:1 (0:0)
Góly: 68. R. Juríček, 88. T. Mikula, 50. R. Cintula.
Vo vyrovnanom prvom polčase mali domáci o jednu či dve šance viac. V úvode druhého polčasu sa hostia po odrazenej lopte dostali do vedenia gólom Cintulu, domáci však pridali a v 68. min. sa im podarilo vyrovnať. Víťazstvo domácim zabezpečil v 88. min. Tomáš Mikula,  rozh. Ryčovský, Hurbánek.

Hradište – Sobotište 2:2 (1:1)
Góly: 37. L. Štefka, 48. Vlastný (P.Kadlečík) – 45. M. Včelka, 71. J. Chvála.
Domáci boli favoritom zápasu a aj sa podľa očakávania ujali vedenia gólom Laca Štefku. Tesne pred odchodom do kabín vyrovnal zo štandartky Marek Včelka – 1:1. Hneď po prestávke sa však domáci opäť ujali vedenie, keď do vlastnej siete trafil Paťo Kadlečík. Body sa napokon delili, keď v 71. minúte vyrovnal Ján Chvála – 2:2. Rozh. Otočka, Holenka.

Pop. Močidľany – Sekule 2:0 (2:0)
Góly: 2. O. Hološka, 41. P. Klein.
V hre na jednu bránu vyhrali zaslúžene domáci, ktorí ešte zahodilo niekoľko šancí. Hostia pôsobili odovzdaným dojmom, rozh. Tubl, Buzay.

Petr. Ves – Čáry 1:4 (1:1)
Góly: 30. Š. Vanek – 14., 51. a 71. A. Lorenc, 76. F. Kuník.
Hostia boli po všetkých stránkach lepším mužstvom, domáci na nich nestačili, najmä po prestávke a tak si Čáry zaslúžene odviezli tri body, rozh. Kendi, Hušek.

Chropov – Kunov 3:6 (2:3)
Góly: 25. P. Orth, 40. P. Hlavička, 47. O. Orth – 30. a 85. M. Černek, 34. A 44. M. Macek, 79. L. Blanárik, 80. M. Kováčik.
Hostia využili hrubé chyby domácich, neustále vyhrávali. Po prestávke O. Orth vyrovnal na 3:3, no v záverečnej desaťminútovke domáci trikrát inkasovali, rozh. Daniš.

Rovensko – Letničie 1:1 (1:1)
Góly: 26. P. Vizváry – 15. M. Černý.
Hostia pôsobili technickejším dojmom, v prvých minútach mali viac z hry a ujali sa vedenia gólom Černého. Domáci však o chvíľu vyrovnali gólom Vizváryho. V druhom polčase mali obidve mužstvá viacero šancí, nastrelili aj konštrukciu brány, ale gól sa už nepodarilo streliť ani jednému mužstvu a zápas skončil spravodlivou remízou, rozh. Holenka.

Štefanov – Smolinské 4:0 (1:0)
Góly: 5. a 48. Ľ. Čelústka, 65. a 76. M. Valla.
Zaslúžené víťazstvo domáceho mužstva, rozh. Miro Šefčík, Martin Šefčík.

Unín – Lakš. N. Ves 0:2 (0:0)
Góly: 48. T. Velický, 89. P. Hílek.
Zaslúžené víťazstvo lídra tabuľky, ktorý si upevnil svoje vedenie, rozh. Lapoš, Škrinár.

Vrádište – Dojč 3:0 (2:0)
Góly: 30. P. Smaženka, 42. V.Huťťa, 62. R. Zongor.
Hostia odolávali tlaku domácich iba v úvodnej polhodine. Potom sa presadil Smaženka a chvíľu pred polčasom aj Huťťa. Po hodine hry zvýšil Roman Zongor na 3:0 a bolo „vymalované,“ , rozh. Štora, Thao.

Trnovec – Podbranč 2:0 (0:0)
Góly: 61. (11) a 86. Radek Uher.
Hodinu odolávali hostia v súboji posledných dvoch mužstiev tabuľky, no o troch bodoch napokon rozhodol domáci kanonier Radek Uher. Najskôr v 61. minúte premenil nariadený pokutový kop a potom v 86. minúte pečatil skóre na konečných 2:0, rozh. Tubl, Buzay.

Smrdáky – Prietrž 3:0
(3:0)
Góly: 20. I. Vacula, 39. T. Danihel, 44. D. Štefanka.
V súboji prvého s druhým sa rozhodlo už do prestávky, kedy domáci strelili tri góly. Po prestávkesa už len dohrávalo, rozh. Srnec, Knap.