Prinášame kompletné výsledky stolnotenisových družstiev na Záhorí.

 

Extraliga juniori
3.turnaj – Vranov: MSK Malacky – Vranov 0:7, – Valaliky 0:7, – Košice 0:7, Majcichov – Vranov 0:7, – Valaliky 0:7, – Košice 0:7, Vrútky – Vranov 1:6, – Valaliky 3:6, – Košice 1:6,

3.turnaj – Čadca: Námestovo – ŠOG Nitra A 0:7, – ŠOG Nitra B 0:7, – Veľké Uherce 3:6, Čadca – ŠOG Nitra A 1:6, – ŠOG Nitra B 0:7, – Veľké Uherce 5:5, Ružomberok –  ŠOG Nitra A 0:7, – ŠOG Nitra B 1:6, – Veľké Uherce 2:6.

 

  1. ŠOG Nitra A 8 8          0          0          53:3      24
  2. Košice 8 8          0          0          51:9      24
  3. ŠOG Nitra B 8 7          0          1          47:9      22
  4. Valaliky 8 5          1          2          39:29    19
  5. V.Uherce 8 5          1          2          35:30    19
  6. Čadca 8 4          1          3          31:34    17
  7. Vranov 8 4          1          3          37:28    17
  8. Vrútky 8 2          0          6          21:38    12
  9. Námestovo 8 1          0          7          19:47    10
  10. Ružomberok 8 1 0          7          24:44    10
  11. Majcichov 8 1          0          7          10:47    7
  12. Malacky 8 0          0          8          4:53      5

 

Extraliga juniorky
3. turnaj – Ružomberok: MSK Malacky – Belá n/Cir. 2:6, – Ružomberok 1:6, – Michalovce 1:6, Viktória Trnava – Belá n/Cir. 7:0, – Ružomberok 6:4, – Michalovce 7:0, Majcichov – Belá n/Cir. 5:5, – Ružomberok 0:7, – Michalovce 2:6.

3. turnaj – Pov. Bystrica: Trenčín – Rybník 7:0, – Podlužany 3:6, – Veľké Uherce 6:1, Pov. Bystrica – Rybník 7:0, – Podlužany 5:5, – Veľké Uherce 7:0, Tvrdošín – Rybník 7:0, – Podlužany 2:6, – Veľké Uherce 6:2.

 

  1. Trnava 8 8          0          0          53:8      24
  2. Michalovce 8 7          0          1          42:23    22
  3. Ružomberok 8 4          1          3          42:27    17
  4. Trenčín 8 4          1          3          41:30    17
  5. Podlužany 8 4          1          3          31:33    17
  6. Tvrdošín 8 3          2          3          38:32    16
  7. Majcichov 8 3          2          3          33:31    16
  8. P.Bystrica 8 3          1          4          32:31    15
  9. Belá n.C. 8 3          1          4          27:40    15
  10. Rybník 8 3          1          4          24:36    12
  11. Malacky 8 1          0          7          18:45    10
  12. V.Uherce 8 0          0          8          7:52      8

 

Krajské súťaže Trnavského stolnotenisového zväzu

2.liga TT
21.kolo: Kúty – Rohožník 11:7, Mário Bartal a S. Palkovič 3.5, M. Kucharič a T. Valla 2 – J. Bednár 4.5, M. Mladý 2, S. Gazdič 0.5, M. Vigoda 0, Skalica – Dobrá Voda 13:5, b. d. D. Rybár st. 4.5, M. Trgo 3.5, D. Rybár ml. 3, F. Lacho 2, Majcichov – Trhová Hradská 14:4, Leopoldov – Gabčíkovo 11:7, Veľké Úľany – Sládkovičovo 3:15, Baka – Hlohovec 8:10.

 

  1. Leopoldov 21 20             0                1                307:71     61
  2. Gabčíkovo 21 17             1                3                250:128  56
  3. Sládkovičovo 21 16             0                5                269:109  53
  4. Kúty 21 14             1                6                239:139  50
  5. Baka 21 12             1                8                208:170  46
  6. V.Úľany 21 10             1                10             180:198  42
  7. T.Hradská 21 7                5                9                152:226  40
  8. Rohožník 21 6                2                13             160:218  35
  9. Hlohovec 21 6                1                14             150:228  34
  10. Skalica 21 6                1                14             146:232  33
  11. D.Voda 21 4                1                16             131:247  30
  12. Majcichov 21 1                0                20             76:302     23

 

4.liga TT
24.kolo: Rohožník B – Skalica B 18:0, T. Vincek, Ma. Vigoda, M. Juríček a Mi. Vigoda 4.5 – M. Kubányi, M. Kovaříček, P. Kováč a J. Jurčík 0, Šoporňa – BC Senica 10:8, b. h. F. Jurča 4.5, B. Vépy 2.5, J. Fedor 1, H. Ravas 0, Galanta D – Kúty B 9:9, b. h. V. Šimek st. 4, J. Malík 3, R. Šimkovič 1.5, R. Ralbovský 0.5, Križovany – Mor. Sv. Ján 16:2, Zavar – ŠKP Trnava B 17:1, Špačince – Piešťany C 16:2, voľno – Elastic Trnava C.

 

  1. Špačince 22 21             1                0                308:88     65
  2. Zavar 22             18             0                4                273:123  58
  3. Križovany 23 13             4                6                227:187  53
  4. Piešťany C 22 15             1                6                246:150  53
  5. Kúty B 22             15             1                6                257:139  53
  6. Elastic TT C 22 13             0                9                208:188  48
  7. Galanta D 22 8                4                10             178:218  42
  8. Skalica B 22 9                1                12             147:249  41
  9. Senica 22 7                4                11             202:194  40
  10. Rohožník B 22 7                2                13             177:219  38
  11. Šoporňa 22 6                2                14             167:229  36
  12. Mor.Sv.Ján 23 1                1                21             106:308  26
  13. ŠKP TT B 22 0                1                21             96:300     22

 

ObSTZ Senica

5.liga

18.kola: Štefanov – Kúty C 3:15, J. Lorenc 2, F. Šebesta 1, L. Cabadaj a L. Rehák 0 – R. Hladík a R. Ralbovský 4.5, L. Nemček 3.5, P. Nemček 2.5, Bor. Sv. Jur – HK Gbely 14:4, J. Sedláček 4, Š. Vávra a J. Uher 3.5, P. Ozábal 3 – M. Kumpan 2.5, J. Majerčík 1, Š. Mach 0.5, M. Mikulič 0, Mor. Sv. Ján B – Skalica C 14:4, E. Šrámková a F. Uhlík 4.5, D. Vrbík 3.5, V. Šrámková 1.5 – P. Kováč 2, J. Jurčík a J. Budinský 1, M. Kovaříček 0, Rohožník C – Mor. Sv. Ján C 11:7, M. Vigoda a E. Piruš 3.5, M. Blecha 2.5, J. Černek 1.5 – M. Štefek 4, S. Kmoško, D. Martinkovič a S. Hafera 1, BC Senica B – Pinec Stráže 17:1, A. Lazorčák, J. Fedor a H. Ravas 4.5, P. Zemanovič 3.5 – R. Polák 1, J. Petrovič, J. Svrček, P. Raffaseder a P. Macháček 0.

Konečná tabuľka

  1. Kúty C 18 18             0                0                262:62     54
  2. Senica B 18 16             0                2                237:87     50
  3. Bor.Sv.Jur 18 13             0                5                208:116  44
  4. Mor.Sv.Ján B 18 11             1                6                183:141  41
  5. Skalica ”C” 18 6                1                11             124:200  31
  6. HK Gbely 18 6                0                12             116:208  30
  7. Štefanov 18 5                1                12             115:209  29
  8. Rohožník C 18 5                0                13             147:177  28
  9. Mor.Sv.Ján C 18 4                1                13             111:213  27
  10. Stráže 18 4                0                14             117:207  26

 

6.liga
20. kolo: Propria Kúty D – Mor. Sv. Ján D 17:1, P. Nemček a L. Lánik 4.5, R. Ralbovský 3.5, P. Nemček 2.5, A. Ralbovský 2, S. Ralbovský 0 – I. Zelenková 1, S. Kotesa, A. Zelenka a P. Šrámek 0, BC Senica C – Pinec Stráže B 3:15, J. Lazorčák, L. Ravas a P. Rýzek 1 – J. Bednárik, P. Macháček a R. Polák 4.5, P. Raffaseder 1.5, voľno – Rohožník D. 

Konečná tabuľka

  1. Kúty D 16             12             1                3                191:97     41
  2. Stráže B 16 9                0                7                162:126  34
  3. BC Senica C 16 7                2                7                146:142  32
  4. Rohožník D 16 5                2                9                127:161  28
  5. Mor.Sv.Ján D 16 4                1                11             94:194     25

 

1.liga žiaci
13. kolo: Galanta – Mor. Sv. Ján 8:2, b. h. S. Kotesa a A. Zelenka 1, D. Kovárová 0, Kúty – J. Bohunice 7:3, b. d. P. Nemček 3.5, R. Ralbovský 2.5, A. Ralbovský 1, Skalica – Majcichov 1:9, b. d. F. Gondár 1, J. Budinský a M. Vašečka a O. Mach 0, voľno – Leopoldov.

14. kolo: Skalica – Mor. Sv. Ján 6:4, J. Budinský 3.5, F. Gondár 1.5, M. Vašečka 1, M. Janičkovič 0 – S. Kotesa 2, A. Zelenka a D. Kovárová 1, Majcichov – Leopoldov 0:10, Jasl. Bohunice – Galanta 9:1, voľno – Kúty.

 

Konečná tabuľka

  1. Leopoldov 12 10         1          1          91:29    33
  2. Majcichov 12 7          1          4          64:55    27
  3. Kúty 12         6          1          5          63:57    25
  4. Skalica 12 5          3          4          56:64    25
  5. J.Bohunice 12 5          2          5          60:60    24
  6. Galanta 12 3          0          9          43:77    18
  7. Mor.Sv.Ján 12 0          4          8          42:77    16

.
Toto je čítané

Hokejbal: Skalica postúpila do semifinále play-off

V hokejbalovej extralige bol po dvoch zápasoch na Záhorí stav štvrťfinálovej série…

BM: Ustekana sobota