Bowlingová liga a autokros v barvách Bowling baru Malacky.

V sobotu (29.4.) v Bowling Bar Malacky sme dobre držali palce! Tomáš Pecha z Gajar si zaslúžene doviezol z Českej republiky pohár –  2. miesto z Karpatský Autokrosový Pohár ( KAP ) – Dubňany.

KAP je pokračovanie slávneho seriálu Mogul Hobby Autokrosu ( MHA), ktorý sa donedávna jazdil po dráhach na Záhorií. Cieľom KAP je i naďalej udržať fungovanie hobby-autokrosového seriálu a priblížiť tak motoristický šport.

Renata Harbutová

 

6.loko 2. BwL 2016/17

Družstvo Saturn Malacky „4“ nastúpilo v utorok (2.5.) len vo dvojici, a tak si nepripísali žiadne víťazstvo na svoje konto. Jednu výhru si pripísali hráči Saturn Malacky Stars. O jednu výhru viac získalo družstvo Plzeňská Saturn Malacky. Doterajší líder Saturn Malacky zaváhal v jednom zápase a skončil na druhom mieste. Najviac sa darilo hráčom tímu MAKI , ktorí vyhrali všetky zápasy a stratili len bod.
V celkovom poradí sa veľa nezmenilo, aj naďalej na prvom mieste tím Saturn Malacky s 89,5 bodmi, pred tímom MAKI so73 bodmi. Ostatné tri tímy už trochu zaostávajú, no majú medzi sebou minimálne bodové rozdiely, medzi tretím a piatym len 2,5 bodu, a zabojujú tak o tretie miesto.

Medzi jednotlivcami sa najviac darilo Josefovi Smolinskému, ktorý dosiahol priemer 178. Najvyššiu hru zaznamenal Ladislav Borek 197.

7. kolo je v pláne 23.5. 2017

Boris Sloboda


.

BM: Ustekana sobota