Milujete nakupovanie, ale pri pohľade na ceny často len s povzdychom prejdete okolo výkladu? Ak ste si u svojej obľúbenej značky vyhliadli štýlový kúsok oblečenia, teraz si ho môžete dopriať v zľave. A radosť môžete urobiť nielen sebe. Ak túžite len tak z lásky obdarovať niečím pekným aj svojich blízkych, potom obdobie od 18. až 21. mája bude pre vás tým správnym časom na návštevu Bory Mall.

Počas veľkého EMMA Zľavobrania si môžete dovoliť viac. Zľavovú knižku nájdete v magazínoch EMMA a Pekné bývanie, ktoré sú už v predaji. Vyberať bude naozaj z čoho. V knižke je 145 kupónov a zľavy sa pohybujú až do 70 percent.

Zaujímavé zľavy od 30 do 50 percent ponúkajú viaceré overené módne značky, medzi inými napríklad aj Reserved, Lara Bags, John Garfield či Lee Cooper. Na náročných pánov čaká 50 percentná zľava na exkluzívne obleky a s rovnakou zľavou dostanete vybraný tovar aj v niektorých ďalších predajniach módneho pánskeho oblečenia. Vo veľmi zaujímavej zľave nájdete aj outdoorové oblečenie, vychádzkovú obuv, či tovar v predajniach so športovými potrebami a oblečením. Napríklad Intersport ponúka zľavu 40 percent na vybrané modely kolieskových korčúľ.

V zľavách budú ponúkané okuliarové rámy či slnečné okuliare, ale aj kvalitná kozmetika. Na svoje si prídu aj fanúšikovia cestovania, ktorí budú mať možnosť získať letecké zájazdy so zľavou až 30 percent. A motoristi si budú môcť dať umyť auto o 25 percent lacnejšie ako obvykle.

Po prvý krát sa v zľavovej knižke objaví niekoľko značiek módneho oblečenia, ale i šperkov, rýchleho občerstvenia, či dokonca automobilov. Medzi novinkami nájdete šperky Swarovski, rýchle občerstvenie Coney Hotdog či ponuku od Auto team Citroën Showroom.

A aby toho nebolo málo, k dispozícii je aj kupón na darčekové karty Bory Mall. Pri kúpe karty v hodnote 100 eur, získate bonus 10 eur. Pozor – platí iba pre prvých 500 zákazníkov!

A aby sme nezabudli, príjemnou „čerešničkou na torte“ Zľavobrania bude Módna show, na ktorej sa 20. mája od 16.00 predvedú značky d´Fashion, Silvian Heach a Volvo. Nenechajte si ujsť skvelé  EMMA Zľavobranie a urobte radosť sebe, svojej rodine a vašim priateľom.


.

Trnavské rádio Tak akorát 2024