Spevák, skladateľ a muzikálový herec Thomas Puskailer prináša pre fanúšikov po veľmi úspešnom #UNPLUGGEDTOUR 2016 v tomto roku 2017 celkom nové koncerty v slovenčine “Po Slovensk(i)y Tour”.

Na tvorbu slovenských textov si prizval renomovaného textára Martina Sarvaša. Thomas si tuto spoluprácu nevie vynachváliť. Oceňuje jeho prehľad o hudobnom svete a vzájomnú tvorbu považuje za veľkú výzvu. Martin Sarvaš je na Slovensku pojem. Na konte má spoluprácu s kapelami Tublatanka, Elán, Hex, Metalinda či spevákmi Pavol Habera a Janko Lehotský.

„Počas 90 minutového koncertu, budem spievať známe slovenské a zahraničné hity preložené do slovenčiny, ale aj svoje skladby. Veľmi sa na to teším. Tým nechcem povedať, že s angličtinou úplne končím, len to chcem teraz skúsiť trochu inak,” hovorí Thomas pre Záhorí.sk.

DÁTUM A ČAS: 15. júl 2017 (sobota), 19:30h

MIESTO: CUGA, Štefánikova 994, 908 01 Kúty

VSTUP: 13 €, v predpredaji 10 €

VIP:  20 €, v predpredaji 16 € (VIP miesta a vstup do VIP zóny po koncerte s občerstvením a “after show drink”, autogramiáda, fotografia…)

POZOR, v predaji je len obmedzený počet vstupeniek!

PRDPREDAJ: na telefónnom čísle 034 654 90 51

Potvrďte svoju účasť v evente na facebooku!

Muž snov či človek z inej planéty! Aj takéto označenia dostal na kastingu do Česko Slovenskej SuperStar spevák Thomas Benjamin Puskailer. Totálne namäkko z neho bola porota, teda najmä jej ženská polovica, moderátori Adela a Leoš, ale aj samotní tvorcovia šou, ktorí mu v zostrihu z košického kastingu venovali pomerne veľký priestor. Nečudo, išlo totiž o favorita na celkové víťazstvo!

Nie je žiadnym neskúseným nováčikom! Thomas Puskailer už toho v šoubiznise pomerne veľa preskákal. Už ako štrnásťročný si zahral v holandskom televíznom seriáli, neskôr stihol stvárniť postavy v niekoľkých muzikáloch, napríklad hlavnú úlohu v Pomáde, ako aj hudobno-tanečný film s názvom Dirty Step Upstage.


.

Osobnosti kraja BSK