V nedeľu 9. júla sa na ihrisku v Popudínskych Močidľanoch hral jeden z najstarších futbalových turnajov na Slovensku. Tamojší Memoriál tragicky zahynutých športovcov mal už svoj 57. ročník.

Hrali na ňom Dubovce, Unín, Trnovec a domáce Pop. Močidľany, ktoré obhajovali svoje minuloročné prvenstvo. Všetky zápasy sa hrali 2 x 30 minút.

Semifinále
Pop. Močidľany – Unín 3:1 (2:0), B. Novák, A. Jakubek, M. Tokoš – P. Drúžek.
Domáci si získali pohodlný dvojgólový náskok už do prestávky a v druhom polčase pohodlne dokráčali do finále.

Dubovce – Trnovec 7:0 (3:0), R. Juríček 3, S. Milota, M. Huťťa, J. Martinusík, F. Vanek.
Jednoznačná záležitosť favorita, ktorého hráči si schuti zastrieľali.

O 3. miesto
Unín – Trnovec 3:1 (2:0), D. Rosa, P. Neuročný, M. Hoferka – R. Uher (11).

V prvom polčase bol Unín lepším mužstvom a získal si dvojgólový náskok. Odchodom Drúžeka však po prestávke prešla iniciatíva na stranu súpera. Trnovec aj znížil gólom Radka Uhera z penalty a mal aj ďalšie šance na vyrovnanie, no po rýchlom protiútoku Hoferka dal gólovú poistku Unína na 3:1.

Finále
Pop. Močidľany – Dubovce 4:1 (1:0), M. Tokoš a P. Klein 2 – J. Martinusík.
Týždeň predtým na turnaji v Radošovciach zdolali Dubovce v zápase o 3. miesto P.Močidľany 4:0, tentoraz im to ich súper takmer rovnako vrátil. Bol to zápas domáceho Miška Tokoša. Jeho tri sólo akcie priniesli tri góly. Dal na 1:0, po vyrovnaní Martinusíka aj na  2:1 a jeho tretie sólo zakončil pohodlne Pavol Klein na 3:1. Tento hráč pridal ešte jeden gól na 4:1 a domáci tak mohli oslavovať už 27. víťazstvo na domácom turnaji.