Malackú neziskovú organizáciu Vstúpte môžete už druhý rok podporovať cez darcovský portál Dobrá krajina, ktorý spravuje Nadácia Pontis. Práve 24. augusta nadácia vyhlásila Dvadsaťštyrihodinovku.

 

 

Od polnoci do polnoci budú zapojené organizácie súperiť o to, aby sme získali čo najviac príspevkov od darcov. Víťazovi pripíšu na účet ďalších 500 € ako bonus.

Podmienky Dvadsaťštyrihodinkovky  presne vymedzujú čas (24. 8., 0:00 – 24:00 h), za ktorý budeme spoločne Slovensko na lepšiu krajinu. Ak kliknite cez www.dobrakrajina.sk na projekt Vstúpte Strecha pre Vecičky s Dušou v pravom hornom rohu sa cez tlačidlo Podporím dostanete priamo k darcovskému formuláru.

Potom už len stačí vybrať sumu podľa vlastného uváženia a tešiť sa z toho, že ste prispeli na dobrú vec. Tak čo, milí darcovia, pomôžete Vstúpte, n. o. zabojovať o víťazstvo? Za Vaše príspevky ďakujú všetci “vstupáci”.
 

Nezisková organizácia Vstúpte poskytuje od roku 2006 sociálne služby pre ľudí s mentálnym znevýhodnením v Malackom okrese. Prevádzkuje rehabilitačné stredisko, chránenú dielňu a zariadenie podporovaného bývania.
 

Lucia Vidanová


.

Trnavské rádio Tak akorát 2024