V sobotu 9. septembra sme ukončili súťažnú sezónu posledným kolom ZHL v Podunajských Biskupiciach. Túto sezónu by sme označili za naozaj bojovnú, keď aj z tých najlepších kamarátov sa museli v poslednom kole stať tí najväčší rivali.

Do poslednej chvíle nebolo nič rozhodnuté. Dosiahnuté body za celú sezónu boli naozaj tesné a veľa tímov muselo práve v Podunajských Biskupiciach zabojovať a rozhodnúť tak o svojom umiestnení v konečnej tabuľke. V ženskej kategórii sme mali dokonca pred posledným kolom zhodu bodov na 3. a 4. mieste medzi ženami zo Sološnice a zo Sekúl. V mužskej kategórii sa na prvých troch priečkach udržali muži z Kútov, Holíča a Gbelov, avšak priečky nižšie sa poriadne premiešali.

V ženskej kategórii si 15 bodov odniesli ženy zo Štefanova a tým si definitívne potvrdili prvé miesto v tabuľke. V mužskej kategórii zostal plný počet, a to 20 bodov na domácej pôde, čo určite potešilo domácich fanúšikov mužov z Podunajských Biskupíc. Druhé miesto a 18 bodov získali muži z Plaveckého Štvrtka, čo ich zo 6. priečky v tabuľke vystrelilo na konečnú 4. pozíciu. Muži z Kútov si odniesli síce 16 bodov, ale to nijako neohrozilo ich pozíciu lídra tabuľky.

Slávnostné vyhodnotenie sezóny Záhoráckej hasičskej ligy a ocenenie súťažných družstiev sa uskutoční 7. októbra v KD v Kútoch.

.

Hokejbal: Skalica postúpila do semifinále play-off

V hokejbalovej extralige bol po dvoch zápasoch na Záhorí stav štvrťfinálovej série…