Po domácom víťazstve nad ŠKP B Pezinok cestovali Malačania do Modry. Priebeh prvého polčasu bol vyrovnaný, ani jedno z družstiev si nedokázalo vypracovať výraznejší náskok a do kabín sa odchádzalo za stavu 10:11.

Po prestávke si Malačania dokázali vypracovať 3 gólový náskok, no stálo ich veľa síl odolávať náporu domácich, keďže pre pretrvávajúcu maródku nastúpili v oklieštenej zostave. Zápas sa mohol rozhodnúť 7 minút do konca stretnutia ak by hostia využili svoje šance, ale domáci dokázali zdramatizovať ešte priebeh zápasu a znížiť na rozdiel dvoch gólov. Malacky nakoniec svojou húževnatosťou vydreli víťazstvo 23:25 a zaslúžene si odviezli ďalšie dva body.
V ďalšom stretnutí privítajú Malacky 26.9.2010 (nedeľa) v ŠH Malina o 16.00 hráčov Dubnice. Tešíme sa na vašu podporu.

Zostava: M. Kuklovský-brankár, T. Stachovič, R. Baláž, T. Kuklovský, P. Bízek, L. Zelenský 1, P. Puškáč, A. Dobrocký 1, V. Pavlík 6, I. Oslej 4, S. Cabadaj 5, P. Stachovič 8