Pozrite si výsledky Záhoráckych šachových družstiev v najvyšších súťažiach.  

 

Ilustračné foto 123rf.com

   

 

Extraliga

1. kolo: Slovan – ŠK Osuské 6:2, b. h. M. Jozéfek 1, R. Cvek a J. Pecháč 0.5, M. Roháček, M. Karas, M. Jablonický, M. Istona, O. Spaček 0, Snina – Podhájska 5.5:2.5, Košice – Banská Bystrica 3.5:4.5, Dunajská Streda – Modra 4:4, Dunajov – Prakovce 4:4, Dubnica – Liptov 3.5:4.5.

2. kolo: Dunajská Streda – ŠK Osuské 5:3, b. h. M. Jablonický 1, R. Cvek, J. Pecháč, M. Istona a O. Spaček 0.5, M. Roháček, M. Karas a M. Jozéfek 0, Snina – Banská Bystrica 5.5:2.5, Košice – Podhájska 4.5:3.5, Slovan – Modra 4.5:3.5, Dunajov – Liptov 4.5:3.5, Dubnica – Prakovce 2:6.

  1. Snina 2 2 0          0          11.0      6
  2. Slovan 2 2          0          0          10.5      6
  3. Prakovce 2 1          1          0          10.0      4
  4. Dun.Streda 2 1          1          0          9.0        4
  5. Dunajov 2 1          1          0          8.5        4
  6. Košice 2 1          0          1          8.0        3
  7. Liptov 2 1          0          1          8.0        3
  8. B.Bystrica 2 1          0          1          7.0        3
  9. Modra 2 0          1          1          7.5        1
  10. Podhájska 2 0          0          2          6.0        0
  11. Dubnica 2 0          0          2          5.5        0
  12. Osuské 2 0          0          2          5.0        0

 

2. liga A

1. kolo: ŠK Osuské B – Modra B 4:4, b. d. M. Jablonický, M. Očko a J. Ulehla 1, T. Čajka a M. Jarábek 0.5, M. Karas, T. Perička a R. Nemečkay 0, Nafta Gbely – Krasňany 4:4, b. d. M. Castiglione, T. Danada a V. Śebo 1, G. Pribila a R. Ambrós 0.5, J. Šošovička, O. Danada a F. Zajíček 0, Doprastav Bratislava A – Piešťany 6.5:1.5, Doprastav Bratislava B – Trnava B 3.5:4.5, Slovan E – Veľký Meder 4.5:3.5, Slovan D – Senec 5:3.

 

3. liga A2

2. kolo: ŠK Skalica – Veľký Meder B 4.5:3.5, b. d. S. Stanec, J. Hudáček, M. Londin a M. Hrubša 1, P. Koutný 0.5, Z. Vogl, M. Jozéfek a J. Kuchárek 0, Trnava C – ŠK Holíč 2.5:5.5, b. h. J. Hirmajer, I. Horák, M. Zlámal, Ľ. Hušek 1, M. Hruboš, J. Stehlík a M. Šefčík 0.5, M. Jakubec 0, CVČ Senica – ŠK Senica 4.5:3.5, T. Perička, Rastislav Diviak, B. Škápik a J. Ulehla 1, Rudolf Diviak 0.5, T. Čajka, M. Očko a M. Jarábek 0 – R. Šebesta, Ľ. Škápiková a B. Húska 1, P. Kubík 0.5, Miroslav Pálka, Martin Pálka, M. Fiderický a J. Zíšek 0, Nafta Gbely B – Vrbové 5:3, b. d. M. Bilovský, Z. Takács, a T. Kaňka 1, G. Pribila, O. Danada, P. Brunovský a I. Kubiš 0.5, F. Zajíček 0, Hlohovec – Cífer 1.5:6.5, Dun. Streda B – Modranka 8:0.

  1. Skalica 2 2          0          0          10.5      6
  2. ŠK Holíč 2 2          0          0          10.0      6
  3. CVČ Senica 2 2          0          0          9.5        6
  4. Gbely B 2 1          1          0          9.0        4
  5. D.Streda B 2 1          0          1          10.0      3
  6. ŠK Cífer 2 1          0          1          10.0      3
  7. V.Meder B 2 1          0          1          8.0        3
  8. ŠK Senica 2 0          1          1          7.5        1
  9. Trnava C 2 0          1          1          6.5        1
  10. Modranka 2 0          1          1          4.0        1
  11. Vrbové 2 0          0          2          6.0        0
  12. Hlohovec 2 0          0          2          5.0        0

 

4. liga A11

2. kolo: Láb – Pezinok D 5:3, b. d. G. Pribila, J. Kahánek, M. Valigurský, J. Podmajerský a P. Fúsek 1, E. Šimkovič, Ľ. Húšek a S. Fajtáková 0, Slovan H – Ružinov 4.5:3.5, Apollo B – Tatran 4.5:3.5, Dev. N. Ves C – Doprastav E 3:5, Pezinok C – Dúbravan 1:7, Doprastav G – Lok. BA B 5.5:2.5, Krasňany C – Doprastav F 2.5:5.5.

 

  1. Doprastav F 2 2          0          0          11.5      6
  2. Doprastav E 2 2          0          0          10.5      6
  3. Slovan H 2 2          0          0          10.0      6
  4. Dubravan 2 1          1          0          11.0      4
  5. ŠK Láb A 2 1          1          0          9.0        4
  6. Tatran 2 1          0          1          9.5        3
  7. Dev.N.Ves C 2 1          0          1          8.0        3
  8. Doprastav G 2 1          0          1          7.5        3
  9. Apollo B 2 1          0          1          7.0        3
  10. Pezinok C 2 1          0          1          6.5        3
  11. Pezinok D 2 0          0          2          6.0        0
  12. Ružinov A 2 0          0          2          5.5        0
  13. Krasňany C 2 0          0          2          5.0        0
  14. Lok. BA B 2 0          0          2          5.0        0

 

4. liga A21

2. kolo: ŠK Skalica B – Chtelnica 2.5:2,5, b. d. P. Plánka a E. Romanová 1, M. Harašta 0.5, I. Vépy a J. Danihel 0, Modranka jun. – Holíč B 1:4, b. h. J. Vach, D. Stašek a J. Stehlík 1, M. Zláma a O. Kovárik 0.5, Brezová – Kopčany 4.5:0.5, J. Sadloň, M. Sadloň, M. Myšička a Z. Brath 1, B. Škápik 0.5 – M. Cerovský 0.5, M. Moravec, L. Dubecký, P. Damborský a J. Písecký 0, Gbely C – Štefanov 2:3, F. Zajíček 1, T. Valla a T. Kaňka 0.5, P. Kastler a Ľ. Papánek 0 – J. Wallner a R. Tomašoviť 1, R. Nemečkay a K. Klimeš 0.5, M. Valigurský 0, Piešťany B – CVČ Senica B 2:3, b. h. O. Spaček a M. Očko 1, J. Ulehla a M. Hrdlička 0.5, M. Mudroch 0, Špačince – Vrbové B 1.5:3.5.

  1. CVČ SE B 2 2          0          0          8.0        6
  2. Vrbové B 2 2          0          0          8.0        6
  3. Brezová 2 1          1          0          7.0        4
  4. Holíč B 2 1          1          0          6.5        4
  5. Štefanov 2 1          1          0          5.5        4
  6. Skalica B 2 1          1          0          5.5        4
  7. Modranka 2 1          0          1          4.0        3
  8. Chtelnica 2 0          2          0          5.0        2
  9. Piešťany B 2 0          0          2          4.0        0
  10. Kopčany 2 0          0          2          2.5        0
  11. Gbely C 2 0          0          2          2.5        0
  12. Špačince 2 0          0          2          1.5        0

 

5. liga A 12

2. kolo: SK Tureň – CVČ Malacky 2:3, b. h. R. Panko, M. Damek a N. Filípek 1, P. Trenčanský a P. Filipek 0, Modra D – Senec C 3:2, Pezinok E – Sväty Jur B 5:0, voľno – Tomášov.

 

  1. Malacky 2 2          0          0          7.5        4
  2. Tureň 2 1 0          1          6.0        2
  3. Pezinok E 1 1          0          0          5.0        2
  4. Tomášov 1 1          0          0          5.0        2
  5. Modra D 2 1          0          1          3.5        2
  6. Senec C 2 0          0          2          2.0        0
  7. Sv.Jur B 2 0          0          2          1.0        0

 

5. liga SE – SI

1. kolo: Gbely D – Skalica D 1.5:3.5, M. Lanža 1, R. Hyža 0.5, Ľ. Papánek, D. Ralbovský a O. Vyrúbal 0 – M. Jarábek, R. Dujsík a A. Paksi 1, E. Romanová 0.5, J. Budinský 0, Holíč C – Štefanov B 3:2, J. Ďatko a O. Šefčík 1, D. Švrček a V. Horák 0.5, P. Čambal 0 – S. Fajtáková 1, P. Tomašovič a K. Novomeská 0.5, R. Novomeský a A. Vozár 0, Skalica C – Bor. Mikuláš 3.5:1.5, M. Harašta, J. Londinova a M. Londin 1, J. Krakovský 0.5, L. Londin 0 – D. Nemečkay 1, R. Višvader 0.5, K. Višvader, V. Jankovič a E. Jankovič 0, CVČ Senica C – CVČ Senica D 4:1, M. Trojková, M. Hrdlička, M. Oslej a T. Valent 1, N. Náter 0 – Robert. Kaufman 1, J. Drozd, M. Bazovský, Roman Kaufman a K. Kaufmanová 0.


.

BM: Festival Záhrad