V októbrovej halloweenskej “premene” sme opäť dokázali, že každá žena je krásna, ak sa správne upraví.Z nenápadnej mamičky sa razom stala šýlová Parížanka.

Usmiata Majka je mamička 4- ročnej dcérky na rodičovskej dovolenke. Prešla si neľahkým obdobím, urobila radikálne zmeny vo svojom živote a presťahovala sa z východu do Skalice.Prihlásila ju jej švagriná, aby zmenou nového vzhľadu jej pomohla zabudnúť na neľahké chvíle. Vlasy sme poriadne skrátili a nafarbili na “medovo”, čím sme docielili mladistvejší vzhľad. O chic účes sa postarala kaderníčka Silvia Švorcová v príjemnom prostredí Kaderníctva GOŠA.

Následne absolvovala Majka pedikúru v salóne Max nails a pochutila si na výbornom obede v Ázijskom bistre.

Mladá mamička sa vôbec nelíči.Jej pleť bola mierne vysušená.Od vizážistky Anny Petrákovej, ktorá pracuje s prípravkami  AVON, dostala pár odborných rád, ako sa starať o pleť a zlepšiť svoj vzhľad. Líčenie bolo určené na bežný deň.

 

Po nanesení make-upu a zafixovaní púdrom, prišli na rad oči. K ich zelenomodrej farbe sme zvolili tiene zemitých farieb, čím sme oči rozžiarili. Dôkladná aplikácia riasenky zvýraznila mihalnice a líčka  dotvorili celkový vzhľad mladej dámy.  Oblečenie  sme aj tentokrát vyberali na prevádzke GATE.  Majka nám prezradila, že kedysi sa rada „strojila „ . Oživili sme v nej chic Parížanku, trendy dámu , ale aj upravenú sebavedomú mamičku, ktorá môže vyraziť na hory.

Majka má rada rôzne vzory, najmä káro alebo tartan. Keďže bol v ten deň  Halloween, jeden outfit sa niesol v tomto duchu. „ Dobre sme sa pri výbere oblečenia a taktiež aj pri fotení zabavili”, vraví s úsmevom stylistka a fotografka Romana Svatíková.

Celý deň sme ukončili a zhodnotili pri výbornom capuccine v GALLERY café.

Darčeky podarovali tieto prevádzky:
Korálkáreň – handmade štýlový náramok zo sklenených korálikov
1.Day –  2 ks Fruxi, 3 l šťava, lisovaná  za studena
Deichmann – 1 ks poukážka na nákup v hodnote 10 €
Anna Petráková – AVON – telový píling
Výsledok „ premeny“ posúďte sami v našej fotogalérii.


.

BM: Ustekana sobota