Na počiatku bolo slovo. Zo slova prianie sa stalo. Z lásky k slovu zrodila sa láska k prianiu. A tak si ľudia začali priať. „Láska plodí dobroty. Dobro ja – dobro ty.” Povedal raz známy básničkár Šimon Ondruš. Najkrajšie sviatky v roku nie sú len o krásnej výzdobe a darčekoch… Čo želáte sebe a druhým ľuďom na Vianoce vy?

 

 

Je dôležité, aby výzdoba mala svoju dušu, aby rozprávala príbeh. Ktorý je ten váš? Poslaním vianočných dekorácii  je rozosievať čaro a mágiu. V Bratislave je jedno obchodné centrum, ktorému sa to dokonale podarilo. Hlavnú úlohu tu hrá svetelné divadlo v podobe miliónov lediek, svetelné dekorácie ako lustre, prskavky a sviečky, netradičný vianočný stromček a zvieratká najrôznejších druhov a prevedení.

 

Vyberte sa na lov vianočných darčekov čím skôr a ostane vám dostatok času na vychutnávanie sviatočnej atmosféry. Veď o tom to celé je. Preneste sa do detstva. Inšpirujte sa obľúbenou rozprávkou! Môže to byť hoc aj sova z príbehov o Harry Potterovi alebo biely králik z rozprávky Alica v krajine zázrakov. Podstatou je vyvolať emóciu a prekvapenie.

 

 

Aké by to boli Vianoce bez želaní? Na námestí pri veľkom vianočnom stromčeku v Bory Mall už čakajú vianoční poštári – sovy, aby odniesli vaše želania do veľkého sovieho hniezda… Venujte ich sebe alebo niekomu, na kom vám záleží a môžu sa vám splniť! Vraj už ste veľkí a neveríte na splnené priania? Či vari píšete tak škaredo, že by to Ježiško po Vás neprečítal? Spoľahnite sa na zázrak Vianoc, čaká nás woskhop Kaligrafie a veľa tvorivej adventnej zábavy.

 

Vianoce sú jedným z najštedrejších období celého roka. Poďme sa potešiť a plodiť dobro, poďme si želať do Bory Mall! Posolstvo týchto Vianoc: Daj si pozor, čo si želáš. Môže sa to splniť.

 


Fasádne štúdio J.S. – jún 2020