Futbalové výsledky z víkendu. Sekule nehrali v Jablonici pre hrozbu povodní.

Mladší žiaci: Zlaté Moravce – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 1:0
Podľa trénerov chlapci neodohrali svoj najlepší zápas o to viac mrzí tesná prehra.

Starší žiaci: Zlaté Moravce – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 2:1
Tesná prehra našich už piata o gól, ale súper bol teraz nad naše sily.

Dorast: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Trebatice 7:0
Poslednému mužstvu v súťaži sme mohli dať i viac gólov, ale chlapci sa s výsledkom uspokojili.

Muži: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Trebatice 0:0
Hostia prišli s jasnou taktikou, brániť a podnikať rýchle kontry. Naši mali veľkú smolu lebo nastrelili štyri krát len konštrukciu brány. V závere hostia podnikali rýchle kontry a dve z nich boli skutočne nebezpečné.
Zostava našich: Hajdin, Kothaj, Ježek, Vrábel, Vávra, D. Bolf, Hrica, Stupavský, Kudlička,Emrich, J. Bolf,
Striedali: Modrovič, Salay, Šúrek.

Program:
Žiaci v nedeľu o 10.00 hostia Bánovce nad Bebravou
Dorast v sobotu o 15.00 hrá v Hlbokom
Muži v nedeľu o 15.00 hrajú v Hlohovci
Komentáre pripravil Peter Mračna predseda TJ Slavoj.

Dorast: Jablonica – Sekule
nehralo sa pre nespôsobilý terén

Muži: Jablonica – Sekule

Mladší žiaci: Kúty – Veľké Kostolany 3:0 (1:0)
g.: Dominik Smolinský 2, Martin Mráz

Starší žiaci: Kúty – Veľke Kostolany 6:1 (1:0)
g: Samuel Flamik 3, Patrik Letal 2, Tomáš Polák
Od úvodu zápasu sme boli lepším mužstvom, no nevedeli sme sa gólovo presadiť. Sklamaním v prvom polčase bola súhra našej zálohy a útočnej formácie, keď vo finálnych situáciách dokázali urobiť aj nemožné chyby. Naopak naša obrana nepustila počas celého zápasu súpera do žiadnej šance. Ku koncu prvého polčasu sa nám podarilo konečne skórovať strelou Flamíka. Cez polčasovú prestávku sme si „prekonzultovali“ dôvody našej neefektivity a v druhom polčase sme súpera gólovo dorazili. V zápase sa zaskvel hetrikom Flamík. Súper dosiahol svoj jediný gól po neodpískanom faule na nášho brankára.
Zostava: D.Dermek, D.Kuník, A.Šimek, P.Létal, T.Balga, K.Valachovič, M.Sálus, S.Flamík, T.Polák, M.Zemánek, T.Hepal Striedal: M.Klíma,

Dorast: Katlovce – Kúty 3:1

Muži: Petrova Ves – Kúty 3:1

Muži “B”: Častkov – Kúty 1:3
g: vlastný, Michal Stupavský, Milan Puškáč
Do zápasu sme nastupovali s cieľom vyhrať a odohrať slušný zápas ku ktorému pomohol aj dobrý výkon rozhodcu. Od začiatku sme diktovali tempo. Z čoho sme v minulých zápasoch nedali gól, tak to sa nám vrátilo teraz. Asi po 5-tich šancách sme dali 3 góly. Súper so snahou dal v prvom polčase len jeden gól na 1:2. Do polčasu bol výsledok 1:3. Góly hostí: Milan Puškáč, Michal Stupavský, vlastný gol domacich. Za výkon v druhom polčase sa podpísalo počasie, kde sa už väčšinou zápas odohrával  medzi šestnástkami. Ďakujem všetkým za predvedený výkon.
Procházka Peter – tréner

Starí Páni 25.9.:  Zohor – Kúty   2:4 (2:1)
Góly: R.Kubina, J.Rusňák, V.Palkovič, J.Madunický

Prípravka Kúty mala voľno.

Výsledky pripravila Martina Poláková.

Muži: Baník Pezinok – Závod 2:0 (1:0)
Zostava Závod: Vašek – Blecha M. (Žák), Košický, Kováč, Uhrinec – Andrla (Šíp), Blecha R., Procháska Ján, Chvátal M., Drahoš (Kuník) – Procháska Jozef

Zápas sa hral za veľmi silného vetra a dažďa. Aj napriek tomu diváci videli dobrý duel. Hneď v 5. minúte sa dostal do úniku Andrla. Svoj nájazd nepremenil. V 18. minúte domáci po trme-vrme a strelou z 11. metrov išli do vedenia. Peknú akciu Procháska Ján – Drahoš – Andrla sa gólom neskončila, keď posledne menovaný neprekonal domáceho brankára. Pred koncom polčasu mali domáci dobrú možnosť, ale netrafili odokrytú Vašekovú bránu. Prvý polčas sa hral zväčša v strede poľa.

Druhý polčas začal ako prvý skončil. Zase sa hralo v strede poľa. S pribúdajúcimi minúta sme začali Pezinok tlačiť k jeho bráne. Do úniku sa dostal Procháska Jozef, ale akcia bola skončená jeho rukou. Pred koncom Drahošov center skončil na brvne. Už sme všetky sily vrhli do útoku a domáci mali možnosť na brejky. Prvý brejk skončil na našej konštrukcií. Potom mohol Procháska Jozef vyrovnať, ale z blízka hlavičkoval nad bránu. V 85. minúte vyšiel domácim druhý brejk, keď minuloročný najlepší strelec ligy sa zoči – voči Vašekovi nemýlil. Výsledok sme mohli prikrášliť Procháskom Jozefom, ale je projektyl domáci brankár s námahou chytil.

V Pezinku sme utŕžili druhú jesenú prehru, aj keď musíme povedať, že sme neboli horším mužstvom.