BSK Župné škola Malacky

Futsalové súťaže v Senici

Jozef Komorný 0

V závere roka sa počas sviatkov hrala vo futsale iba 1. Senická liga, druhá bude pokračovať šiestym kolom až 30. decembra.

Ilustračné foto 123rf.com

 

Z dvoch odohraných sviatočných kôl bolo zaujímavé najmä Štefanské 7. kolo, v ktorom sa zrodili až štyri rovnaké výsledky 4:1. Neporaziteľnosť si stále udržuje obhajca prvenstva PD Dojč, naopak, stále naň čakajú búranskí Šrotari.

 

Výsledky 6. kola: Bučo Senica – Alchem Senica 2:1 (0:1), P. Bartek, M. Macek – T. Slovík, PD Dojč – FC Šrotari Búre 6:2 (3:1), P. Balážik 2, T. Milota, M. Pavlík, J. Beňa, M. Šustek – R. Cintula 2, Štramáci – Alcatras Brodské 3:2 (3:0), F. Ravas, P. Horňák, M. Kavecký – T. Bartal, J. Kosorín, Bupe Š. Humence – Dandy PD Senica 2:5 (1:0), M. Velický, M. Tománek – D. Strapko 2, S. Starych, P. Vizváry, V. Stašek, Moby dick Senica – MGS plus Senica 1:1 (0:0), L. Dubec – T. Pekar, Panthers Senica – Mäs-com Victory team 3:5 (2:1), R. Konečný 3 – F. Kučera, T. Uhrinec, M. Eisner, M. Mihok, O. Macánek, Korlát Cerová – Warriors Senica 1:2 (0:1), M. Holič – Ľ. Halabrín 2, voľno – Jednota COOP Senica.

7. kolo: Mäs-com Victory team – Korlat Cerová 4:2 (2:1), D. Nemec 2, O. Macánek, F. Kučera – J. Holič, J. Herceg, MGS plus Senica – Panthers Senica 1:4 (1:2), F. Blažek – L. Švrček, R. Vanek, T. Jarábek, M. Kadlečík, Dandy PD Senica – Moby dick Senica 1:4 (0:1), R. Slovák – M. Hrušecký a M. Privrel 2, Alcatras Brodské – Bupe Š. Humence 6:3 (3:2), M. Zemánek 2, T. Daniel, R. Ciprys, A. Gonda – M. Tománek 2, T. Velický, Šrotari Búre – Štramáci 1:4 (0:1), M. Morávek – M. Kavecký 2, F. Ravas, R. Sekáč, Alchem Senica – PD Dojč 1:4 (1:2), D. Slovík – M. Šustek, P. Balážik, J. Beňa, J. Chodúr, Warriors Sencia – Jednota Senica 3:5 (2:1), E. Guoth 2, Ľ. Halabrín – M. Mášik 3, M. Včelka, M. Rehák, voľno – Bučo Senica.

 

1. PD Dojč 7 7 0 0 36:8 21
2. Štramáci 7 4 2 1 30:19 14
3. Jednota 6 4 1 1 27:16 13
4. Panthers 7 4 1 2 24:19 13
5. Warriors 7 4 0 3 24:24 12
6. Moby dick 7 3 1 3 21:12 10
7. Victory team 7 3 1 3 26:27 10
8. Bučo Senica 6 3 0 3 17:22 9
9. Dandy PD 6 3 0 3 17:26 9
10. Alchem 6 2 1 3 22:15 7
11. MGS plus 6 2 1 3 20:18 7
12. Brodské 6 2 1 3 20:24 7
13. Cerová 7 1 1 5 18:29 4
14. Š.Humence 7 1 1 5 21:40 4
15. Šrotari 6 0 1 5 9:33 1
BSK Župné škola Malacky