Jedinečná MASQUERADE PARTY plná zábavy, hudby a masiek prichádza do Kútov, a to už prvú februárovú sobotu! V Reštaurácii u Cugú vás čaká skvelý večer s videooldies, bohatý program a tombola s hlavnou cenou TV.

 

 

Ak máte chuť do sýtosti sa vytancovať, vysmiať a príjemne sa zabaviť, je načase začať vymýšľať čo na seba, aby ste upútali. Fantázii sa medze nekladú! Výhodou je to, že nemusíte míňať stovky EUR za večerné róby ako na pompéznych plesoch. Mužom stačí, keď sa pár dní neoholia a hneď je z nich pirát, domorodec z džungle alebo iné „parketové“ zviera. Dámy majú tiež široký výber. Možností ako zapôsobiť je naozaj veľa, rázom sa viete zmeniť na strigu, lesnú žienku, čerticu, dúfajúc, že tam nestretnete väčšie potvory ako ste vy.

 

Rovnako možností v požičovniach kostýmov je naozaj neúrekom. Ale nech sa už preoblečiete za čokoľvek, hlavnou vašou úlohou je dobre sa zabaviť, či už pri výbere masiek alebo na samotnej akcii pri tanci či posedení s priateľmi.

 

 

MASQUERADE PARTY sa bude konať 3. februára 2018 od 20:00 až do skorých ranných hodín. V tanečnom rytme vám spríjemní večer Marosh DVJ, PEGAS Dance Group a Light Show. Samozrejmosťou je aj tombola so zaujímavými cenami. V cene vstupenky je i menu – prípitok, občerstvenie, minerálka, káva…

 

Vstupenky kúpite v predpredaji za 12 € priamo u personálu Reštaurácie u Cugú.

 

Pre viac informácií sledujte event na facebooku!


.

Lakovanie a Pieskovanie