Nové fitness centrum BeFit Senica je posilňovňa s najväčšou rozlohou na cvičenie v Senici a okolí založená na kvalitnom strojovom vybavení k precvičeniu všetkých partií tela.

 

 

Disponujeme veľkou multifunkčnou zrkadlovou sálou, v ktorej sú na 50m² položené tatami. Nachádza sa tu boxovacie vrece. V priestoroch multifunkčnej miestnosti sa už teraz môžeš zúčastniť hodín Krav Maga, jógy alebo Total Body Workoutu.

 

 

Koncom januára 2018 bude pripravená na mieru vyrobená workoutová zostava, ktorá obsahuje prvky prekážok zo Spartan race, a teda je vhodným tréningovým doplnkom prípravy na tieto druhy pretekov. Už teraz môžeš v našom BeFit fitness centre využiť kardio a crossfit zónu.

 

 

V prípade, že chceš začať cvičiť, ale nevieš ako správne na to, máme pre teba k dispozícii kvalitných osobných trénerov (3 muži, 2 ženy), ktorí ti radi pomôžu, prispôsobia tréningy a poradia ohľadom stravovania – vypracujú jedálníček na mieru.

 

 

Bojíš sa svalovice, pretrénovaniu či zraneniu? Náš fyzioterapeut a masér je pripravený ti pomôcť s uvolnením svalstva či tejpovaním.

 

Výhodou nášho fitka je bezplatné parkovanie, s dostatočnou kapacitou. WiFi pripojenie je u nás samozrejmosťou, rovnako ako príjemné posedenie pri bare s ochotnou obsluhou.

 

Teraz už len zostáva vziať to do svojich vlastných rúk a začať! Teší sa na Vás team BeFit.

Otváracie hodiny
Po-Pia 8:00 – 21:00
So – Ne: 8:00 – 12:00 a 16:00 – 20:00

 

Fitness Centrum BeFit nájdeš v Senici na Dlhej ulici 248/43.

Využi náš akciový cenník až do 21.1. 2018! 

Sleduj nás na FACEBOOKu alebo INSTAGRAMe. Všetky aktuálne informácie nájdeš aj na našom webe www.befitsenica.sk.


.
Toto je čítané

Skalica získala dotáciu takmer 700-tisíc eur na nové cyklotrasy

Mesto Skalica získalo dotáciu 688 116 eur z programu Interreg SK-CZ 2021-2027…

BM: Ustekana sobota