Bany 2018 obuv

Stolný tenis: O pohár starostu obce Moravský Svätý Ján

Jozef Komorný 0

Na prelome rokov sa v telocvičniach Základnej školy Sekule odohral už 11. ročník tradičného stolnotenisového turnaja detí a mládeže o Pohár starostu obce Moravský Svätý Ján, ktorý organizoval stolnotenisový oddiel ŠK Jáňan.

 

Turnaja sa zúčastnilo 124 hráčov v deviatich kategóriách. Najkvalitnejšom bola kat. registrovaných hráčov hrajúcich 2.až 4. ligu. Jej víťazom sa stal Mário Bartal z Kútov, ktorý vo finále zdolal svojho oddielového kolegu Tomáša Vallu tesne 3:2 na sety.

V kat. registrovaní od 5. ligy nižšie prvenstvo obhájil Tomáš Čechánek z Bor. Sv. Jura.

Zaujímavá bola aj kategória Bufetárky, v ktorej si to rozdali ženy organizátorov starajúcich sa v bufete o žalúdky hráčov. Organizátori aj touto cestou ďakujú všetkým sponzorom, ktorí sa pričinili o hladký bezproblémový priebeh tohto turnaja.

 

VÝSLEDKY

 

 

Registrovaní 2. – 4. liga (14 hráčov)

Semifinále: Kucharič – Valla 0:3, Bartal – Klíma 3:1, o 3. miesto: Kucharič – Klíma 1:3, finále: Valla – Bartal 2:3.

Ďalšie poradie: 5. – 8. Vladimír Šimek, Roman Ralbovský, obaja Kúty, Branislav Kotesa, Mor. Sv Ján, Pavlína Rajtoková, Triestingtal (Rak.), 9. Simeon Palkovič, Kúty, 10. Filip Jurča, Senica, 11. – 12. Miroslav Kováč, Patrik Nemček, obaja Kúty, 13.-14. Henrich Ravas, Senica, Radoslav Raffaseder, Malacky.

 

 

Registrovaní 5. – 9. liga (37 hráčov)

Semifinále: Čechánek, Bor. Sv. Jur – Martinkovič, Mor. Sv. Ján 3:0, R. Pekar, Skalica – Krupanský, Sereď 1:3, o 3. miesto: R. Pekar – Martinkovič 3:0, finále: Čechánek – Krupanský 3:0.

Ďalšie poradie: 5. – 8. Tibor Pekar, Denis Pekar, obaja Skalica, Martin Štvrtecký, Mor. Sv. Ján, Pavel Macháček, Stráže, 9. – 16. Ondrej Matlovič, Záh. Bystrica, Milan Ulehla, Lozorno, Pavol Zemanovič, BC Senica, Samuel Kmoško, Stanislav Polák, Kamil Kunštek, 17. – 20. Veronika Šrámková, Adam Zelenka, všetci Mor. Sv. Ján, Ján Brečka, Senica, Jozef Kahánek, Stupava.

 

Neregistrovaní (23 hráčov)

Semifinále: Just, Bratislava – Klempa, Závod 3:2, Cvečka, Malacky – Sedláček, Dev. N. Ves 3:0, o 3. miesto: Klempa – Sedláček 3:1, finále: Just – Cvečka 3:0.

Ďalšie poradie: 5. – 8. Ján Lajda, Š. Humence, Branislav Lopoš, Závod, 9. – 12. Branislav Jurkovič, V. Leváre, Pavol Trajlínek, Senica, 13. Roman Kafka, Bor. Sv. Jur, 14. Miroslav Danada, Rohožník, 15. – 16. Kristián Rozbora, Gajary, Andrej Šedivý, Bor. Sv. Jur.

 

 

 

 

Neregistrovaní nad 50 rokov (15 hráčov)

Semifinále: Dolinský – Bohunský, obaja Bratislava 0:3, Kubanka, Rybky – M. Klíma, Malacky 3:0, o 3. miesto: Dolinský – M. Klíma 3:2, finále: Bohunský – Kubanka 3:1.

Ďalšie poradie: 5. – 8. Ján Brečka, Senica, Pavol Vrablic, Stupava, Miroslav Krč, Sobotište, 9. Miroslav Fronc, Malacky, 10. Alojz Chrena, Mor. Sv. Ján, 11. Ján Diviak, Závod, ..13. Jozef Chrena, Mor. Sv. Ján.

 

 

 

Ženy bufetárky (8 hráčok)

Finále: Marta Šrámková – Edita Kunšteková 2:3.

Ďalšie poradie: 3. Magdaléna Kovárová, 4. Aneta Klempová, 5. Helena Kunšteková, 6. Marta Šrámková, 7. Janka Klempová, všetky Mor. Sv. Ján, Janka Kotesová, Sekule.

 

Starší žiaci (6 hráčov)

Semifinále: Kucmen, Lozorno – Horváth, Veľký Biel 3:0, Zelenka, Mor. Sv. Ján – Nemček, Kúty 0:3, o 5. miesto: M. Ištokovič, Nitra – Kovár, Mor. Sv. Ján 3:2, o 3. miesto: Horváth – Zelenka 0:3, finále: Kucmen – Nemček 3:2.

 

Mladšie žiačky (7 hráčok)

Dievčatá hrali systémom každý s každým.

Konečné poradie: 1. Ema Biksadská, Malacky, 2. Ivana Čermáková, 3. Adela Včelková, 4. Adela Kotesová, 5. Gréta Čechová, všetky Mor. Sv. Ján, 6. Aneta Vachová, 7. Kristína Cvečková, obe Bor. Mikuláš.

 

Mladší žiaci (10 hráčov)

Semifinále: S. Ištokovič, Nitra – S. Kotesa, Mor. Sv. Ján 3:0, A. Ralbovský, Kúty – Bognár, V. Biel 0:3, o 3. miesto: S. Kotesa – A. Ralbovský 3:2, finále: Ištokovič – Bognár 2:3.

Ďalšie poradie: 5. – 8. Samuel Včelka, David Kunštek, Oliver Kmoško, všetci  Mor. Sv. Ján, Lukáš Kováč, Kúty, 9. Radoslav Blecha, Stupava, 10. Matej Drinka, Bor. Mikuláš.

 

Najmladší žiaci (4 hráči)

Konečné poradie: 1 Samuel Ralbovský, Kúty, 2. Christopher Klempa, Mor. Sv Ján, 3. L. Ištokovič Nitra, 4. Tomáš Biksadský , Malacky.

 

 

Bany 2018 bundy