Po domácich prehrách s Prešovom B a Hlohovcom sa rovnaký rezultát „očakával“ aj v zápase s Topoľčanmi.

Ilustračné foto

Extraliga muži – 17. kolo

Malacky – Topoľčany 23:23 (13:13)
Malacky: Roško – Burnazovič 7, Valachovič 6, Bízek 4, Baďura 3, Krajčír, Hlaváč, R. Baláž 1, Fekete 1, Prevaj 1, Oslej, Kuklovský, T. Stachovič, Ichman, Grab, Dobrocký.

Spočiatku ešte Malacky držali krok, no v polovici prvého polčasu prehrávali už o päť gólov a očakávaný scenár sa začal napĺňať. Lenže šesťgólovou sériou zvrátili ešte do polčasu stav vo svoj prospech na 13:12. V samom závere prvého polčasu však hostia stačili ešte vyrovnať. Aj po prestávke išli Topoľčany do trojgólového trháku, no Záhoráci príkladne bojovali, navyše ich držal nad vodou brankár Roško. V samom závere viedli domáci 23:22, no podobne ako v prvom polčase, aj tentoraz Topoľčany pol minúty pred záverom zrovnali skóre na konečných 23:23.

Ďalšie výsledky
Hlohovec – Nové Zámky 32:32, Pov. Bystrica – Šaľa 32:28, ŠKP Bratislava – Modra 34:27, Prešov A – Prešov B odložené.

16. kolo
Strojár Malacky – Hlohovec 16:24 (9:10)
Šaľa – Prešov A 29:27, Modra – Pov. Bystrica 26:31, Nové Zámky – ŠKP Bratislava 30:25, Topoľčany – Prešov B 30:24.

1. Prešov A 16 14         1          1          598:349 29
  2. P.Bystrica 17 13         2          2          507:425 28
  3. Topoľčany 17 11         3          3          504:420 25
  4. Šaľa 17 11         0          6          528:455 22
  5. Hlohovec 17 7          3          7          471:477 17
  6. Prešov B 16 7          2          7          432:450 16
  7. ŠKP BA 17 6          1          10         434:489 13
  8. N.Zámky 17 3          3          11         442:519 9