Mokrý Háj neuspel ani v druhom stretnutí na turnaji v Dubňanoch (ČR), keď tesne podľahol mužstvu usporiadateľa 1:2.

Foto zo zápasu Cerová – Š. Humence. V súboji Marek Holásek (s loptou) a Patrik Pucheľ.

Výsledky 1. kola
Radimov – Mokrý Háj 8:1 (6:0), D. Frühauf 3, P. Kessl a A. Šebesta 2, P. Božek – M. Biskupič, Gbely – Ratíškovice 1:0 (0:0), Adrian Šefčík, Velká nad Veličkou – Dubňany 3:4, Koryčany – Osvětimany 2:4.

2. kolo
Mokrý Háj – Dubňany 1:2 (0:1)
Góly: za M. Háj J. Pobuda.

V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas s minimom šancí na obidvoch stranách. Šťastnejší boli hráči Dubňan, ktorí sa po vydarenej akcii ujali vedenia. Chvíľu po polčase dokonca zvýšili na 0:2. Po tomto góle Záhoráci riadne pridali, vypracovali si viaceré dobré strelecké príležitosti, no tie mali aj hráči súpera. V 72. min. znížil Jaro Pobuda na 1:2, no jeho spoluhráči ho už nenapodobnili, hoci mali zo tri výborné šance na vyrovnanie. Mokrý Háj prehral aj svoje druhé stretnutie na turnaji.

Gbely – Osvětimany 1:2 (0:1)
Góly: za Gbely P. Šebesta.

Naftári nepotvrdili dobrý výkon z prvého zápasu. Ich súper sa dostal do dvojgólového vedenia, ktoré korigoval až v posledných sekundách zápasu Peťo Šebesta. Napriek slabšiemu výkonu však mali Záhoráci niekoľko slušných streleckých príležitostí, no ich hráči nemali obuté strelecké kopačky.

Radimov – Ratíškovice 5:1 (3:0)
Góly: za Radimov A. Šebesta, P. Božek, S. Hrubša, P. Kessl, M. Černek.

Od úvodu sa hralo v réžii Záhorákov. Po jednej nevyužitej šanci na obidvoch stranách sa Radimov ujal vedenia v 35. min. Andrejom Šebestom a do polčasu pridal ešte dva góly Božekom a Hrubšom na 3:0. Už v 48. min. pridal peknou strelou Kessl štvrtý gól. Po hromadnom prestriedaní sa stretnutie už dohrávalo, Ratíškovice upravili na 4:1, no posledné slovo mal v 83. min. Černek – 5:1.

8. Mokrý Háj 2 0          0          2          2:10      0

Ďalší program: 10.2. o 13 h Radimov – Osvětimany, o 15 h Gbely – Velká n/V., 11.2. o 13 h Koryčany – Dubňany, o 15 h Mokrý Háj – Ratíškovice.

Prípravné zápasy

Futbalový život v zimnom prípravnom naberá na intenzite. Mužstvá využívajú dobré poveternostné podmienky i viaceré ihriská s umelou trávou v okolí na odohranie prípravných zápasov.

SV Niederabsdorf (Rak.) – TJ Sobotište 0:2 (0:1), T. Čederle, E. Čajko

Slovan Šaštín – Trstín 2:3 (0:1), R. Slovák 2

Spartak Stráže – Štefanov 2:0 (1:0), Konečný, Daniel

Bor. Mikuláš – Rohov 2:5 (1:2), g. d. T. Mička, R. Cintula ml.

Bor. Mikuláš – Drösing (Rak.) 0:3 (0:0)

Sekule – Kúty 1:1 (0:1), F. Ondriska – J. Navratil

Cerová- Š. Humence 1:1 (1:0), P. Machlica – R. Ondráš

Plavecký Štvrtok – ŠK Závod 4:5, g. h. E. Gildein 2, M. Drahoš, D. Sedláček, M. Valla.

Bor. Sv. Jur – Smolinské 2:1 (0:0), M. Ťažký, R. Šimkovič – Goga

Oreské – Rovensko 12:0

Slovan Bratislava U19 – MFK Skalica U19 0:1 (0:1), Baláž

FK Senica U19 – Rohožník muži 2:0 (0:0), M. Galba, D. Martišiak

Senica U17 – Mattersburg U19 2:4 (0:2), g. d. S. Stúpal, Š. Horniak

Senica U16 – Mattersburg U18 1:0 (0:0), A. Pavličko

FK Senica U16 – Šoproň U16 2:0 (1:0), P. Kohút, J. Buchel

Skalica U17 – Oreské 1:2