Po zaváhaní s Osvětimanami si Nafta Gbely na turnaji v Dubňanoch (ČR) napravila chuť s Velkou nad Veličkou, ktorej nasúkala päť gólov. Radimov pomstil svojho Záhoráckeho „kolegu“ a Osvětimanom už v prvom polčase nastrieľal štyri góly. Mokrému Háju sa stále nedarí, prehral aj svoj tretí zápas.

Ilustračné foto: 123rf.com

3.kolo

Radimov – Osvětimany 4:0 (4:0)
Góly: P. Kessl a R. Drápal 2.

Radimov: M. Kotvan (K. Biskupič) – P. Urbánek, M. Černek, R. Frühauf, S. Hrubša, B. Križánek, A. Šebesta, L. Černek, P. Božek, P. Kessl, R. Hlaváč (R. Drápal, D. Vanek, J. Urbánek, D. Frühauf), tréner Ľuboš Vanek.

V zápase prvého s druhým sa rozhodlo už do prestávky, kedy Záhoráci štyrmi gólmi v záverečnej štvrťhodine svojho súpera doslova rozstrieľali. Treba však povedať, že tento stav bol pre Osvětimany veľmi krutý. Prvý gól padol v 32. min. a do prestávky padli ešte tri. Spravodlivo sa o ne podelili Paťo Kessl a Rado Drápal. V druhom polčase sa síce Osvětimany snažili s výsledkom niečo urobiť, no v 85. min. trafili len žrď.

Mokrý Háj – Ratíškovice 0:4 (0:1)

Ani v treťom vystúpení na zimnom turnaji nedokázali futbalisti Mokrého Hája získať ani bod. V súboji posledných dvoch mužstiev priebežnej tabuľky sa až do začiatku poslednej štvrťhodinky minúty svojho súpera poriadne trápili. V tej záverečnej štvrťhodine však trikrát inkasovali a konečných 0:4 je pre nich veľnmi krutý.

Gbely – Velká n/V. 5:1 (1:0)
Góly: M. Karas a Mihálik 2, A. Šefčík.

Celý zápas sa hral prakticky na jednu bránku. Velká n/V. úspešne odolávala len do, keď peknou strelou otvoril skóre zápasu Šefčík – 1:0. Po prestávke boli hostia nútení otvoriť hru, čo hralo do karát Gbelanom, ktorí do otvorenej obrany si ľahšie vytvárali šance a postupne ušli až na 4:0. Až potom dal ich súper čestný gól na 4:1, no posledné slovo mal v závere Mihálik.

Koryčany – Dubňany 6:1.

1. Radimov 3 3          0          0          17:2      9
  2. Koryčany 3 2          0          1          12:5      6
  3. Gbely 3 2          0          1          7:3        6
  4. Osvětimany 3 2          0          1          6:7        6
  5. Dubňany 3 2          0          1          7:10      6
  6. Ratíškovice 3 1          0          2          5:6        3
  7. Velká n/V. 3 0          0          3          4:13      0