V sobotu (24. 2.) pokračovalo ďalšie kolo II.ligy basketbalu mužov Západ. Holíčania privítali na domácej palubovke hráčov z Dunajskej Stredy.

MŠK BO Holíč – BK Dunajská Streda 73:48 (poločas 35:27)
Zostava MŠK BO Holíč + body hráčov: Jaborník 8 b., Snopko 20 b., Mihaliska 13b., Rypák, Bačík 3 b., Hanusek 10 b., Rozboril 11 b., Bluska 6 b., O.Marenčík 2 b., Masaryk, Marenčík Ľ
Tréner : Ľ.Marenčík

Prvá štvrtina zápasu bola v réžii holíčskych basketbalistov, ktorí ju vyhrali o 16 bodov. V druhej štvrtine sa Holíčania strelecky trápili čoho využili hráči Dunajskej Stredy a stiahli skóre na rozdiel 8 bodov. V druhej časti zápasu sa hra obidvoch družstiev vyrovnala a až v poslednej štvrtine Holíčania dobrou obrannou hrou a rýchlymi protiútokmi doviedli svoje družstvo k ďalšiemu víťazstvu v pomere 73 : 48.
Ďakujeme Mestu Holíč, všetkým sponzorom a fanúšikom za podporu.