Súboj majstra s Leaders Ružinov mal byť pre Záhorákov jednoznačnou záležitosťou, no o svoje víťazstvo museli bojovať do posledných sekúnd.

Ilustračné foto

Hokejmarket Skalica – Leaders Ružinov 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Góly: 23. Válek (Sobol).
Skalica: Poláček – Sobol, Daniel, Babiar, Pollák – Válek, Martinusík, Rampáček, Volek, Špírek, Drgon, Čulen, Krajsa, Rekoš, Nečas, Vadík.

V prvej tretine dominovala obranná hra hostí, cez ktorú sa domáci nedokázali gólovo presadiť. Po prestávke už boli hráči Skalice aktívnejší a odmenou im bol v 23. min. gól  Váleka na 1:0. Kto očakával gólový uragán ostal sklamaný. Diváci už viac gólov v tomto stretnutí nevideli, napriek tomu, že v tretej tretine mali domáci na ne dostatok príležitostí. Tromi bodmi však ostali v tesnom závese za druhými Vrútkami.

Ďalšie výsledky: Martin – Kežmarok 5:6, Pruské – Košice 5:1, Nitra – LG ABhokej Bratislava 0:5, Diaková – Jokerit Petržalka 0:6, Svidník – Vrútky 2:5, Pov. Bystrica – Třinec nehrali.

Skalická mestská hokejbalová liga

Dohrávky: Legendy – Vikings 4:9 (0:2, 1:3, 3:4), R. Volek, Krušina, Herceg, Polák – Gajda 4, Rampáček, Patinka, L. Heštera, Sobol, T. Zelenka, Havana – Adidas 4:2 (3:2, 1:0, 0:0), Filo, Babiar, Pollák, Vadík- J. Sofka, Ritomský, Warriors Holíč – Panthers Senica 5:0 kont., HBTF 06 – Indiáni nehrali.

1. kolo: Panthers Senica – Vikings 4:6 (1:3, 2:2, 1:1), Štefka, Paračka, Kajba, Vereš – Fraňo 3, Macejka, L. Heštera, Kaluža, Havana – Indiáni 2:11 (1:3, 1:3, 0:5), Vadík, Moravec – Válek 6, Šamalík 2, Daniel, Borovička, Pokovič, Adidas – Legendy 2:3 s. n. (1:0, 0:0, 1:2), T. Sofka, Bolebruch – Drgon, Herceg, roz. náj. Krušina, HbTF 06 – Warriors Holíč odložené.

8. HbTF 06 11 0          0          0          11         37:156   0

Dohrávky: Havana – Panters Senica, Indiáni – HbTF 06, Vikings – Adidas, HbTF 06 – Indiáni, HbTF 06 – Warriors Holíč.

ZHbL Superliga

1. kolo: Gajary Flames – Lizards Stupava 6:10 (3:0, 1:4, 2:6), Poncer 3, Juruška 2, Šubín – J. Švec 4, Sykora 2, Slezák, Kluvánek, Podmajerský, Kováčik, Karlova Ves – Citrusia 13:3, Demons – Empiria 5:0 kont., Sršne – Raptors 5:16.

Lídrom tabuľky je Lizards Stupava so ziskom 51 bodov (skóre 202:83), nasledujú  Demons Bratislava so 41 b. (144:63) a Devils Petržalka 36 b. (198:103). Záver tabuľky tvoria Gajary Flames so ziskom 8 bodov (66:170) a posledná Citrusia získala štyri body (68:232).