Záhoráci počas víkendu dvakrát cestovali na východ republiky. Kým u posledných Košíc získali povinné tri body, v Kežmarku nezvládli najmä druhú tretinu a vysoko prehrali.

Ilustračné foto

1. kolo

Košice – Skalica 3:5 (1:3, 0:2, 2:0)

Góly: 10. Jenčuš, 33. Marciňak, 43. Čirč – 9. Rampáček, 10. Špírek, 15. Vadík, 21. a 29. Válek.

Skalica: Kučera – Sobol, Pollák, Daniel, Volek, Babiar, Krajsa – Rampáček, Vadík, Válek, Kolínek, Špírek, Rekoš, Čulen, Drgon, Škadra.

Na ihrisko posledného mužstva tabuľky si Záhoráci išli pre povinné tri body, čo na ihrisku aj potvrdili. Výborný zápas odohral najmä Milan Rampáček, ktorý s bilanciou jeden gól + tri asistencie bol najproduktívnejším hráčom zápasu. Po získaní náskoku 1:5 hostia ubrali z plynu, čo domáci využili a uhrali prijateľný výsledok.

Ďalšie výsledky: Ružinov – Martin 5:6, Vrútky – Diaková 4:1, Pov. Bystrica – Nitra 8:2, Pruské – Třinec 2:3, Kežmarok – Jokerit Petržalka 1:4, LG ABhokej Bratislava – Svidník 6:0.

1. kolo

Kežmarok – Skalica 7:2 (1:0, 4:0, 2:2)

Góly: 8. Kantorek, 17. Olejník, 18. Pisarčík, 20. Teplický, 23., 33. Vašaš, 37. Reľovský – 31. Pollák, 38. Špírek.

Záhorákom stretnutie na ihrisku šiesteho Kežmarku vôbec nevyšlo a po dvoch tretinách prehrávali vysoko 5:0. Hneď na začiatku tretej tretiny síce Pollák znížil, na čo domáci odpovedali ďalšími dvomi gólmi. Konečnú podobu skóre dal ŠPírek na 7:2.

Ďalšie výsledky: Ružinov – Svidník 2:3 p.p., Košice – Petržalka 3:6, Pov. Bystrica – Diaková 4:2, Nitra – Pruské 3:2, Třinec – Vrútky 4:2, LG ABhokej Bratislava – Martin 2:3 p.p.

ZHbL Superliga

1. kolo: Gajary Flames – Citrusia 11:8 (3:1, 4:2, 4:5), g. d. Krútil a Šubín 3, Urbánek a Hasák 2, Kukuk, Demons – Raptors 11:4, Karl. Ves – Devils 2:9, Indians – Empiria 8:5, Lizards Stupava – Sršne nehrali.

Lídrom tabuľky je Lizards Stupava so ziskom 54 bodov (skóre 210:90), nasledujú  Demons Bratislava so 47 b. (165:69) a Devils Petržalka 42 b. (217:110). Záver tabuľky tvoria Gajary Flames so ziskom 13 bodov (83:183) a posledná Citrusia získala štyri body (78:253).

Zohorská hokejbalová liga

1. kolo: Roconaba Zohor – Gajary Flames 3:5 (0:2, 1:1, 2:2), Neradovič, Fekete, Bertovič – Funtek, Pavelka, Kotvan, Hasak, Dano, Citrusia Bratislava – Indians Petržalka 1:12. Ostatné zápasy boli odložené.

.

Hádzaná: Záhoráci budú hrať skupinu o 5. – 8. miesto

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s Považskou Bystricou. Išlo…