Kúty nezvládli šesťbodový zápas. V prípade domáceho víťazstva s Juranmi by sa na svojho súpera bodovo dotiahli a Cerovú by mali na dosah o jediný bod. Po prehre je ich situácia čoraz viac kritickejšia. Bola to jediná prehra domáceho mužstva v tomto kole.

Kunov – Šajdíkove Humenca, s loptou strelec víťazného gólu (v 90. min.) Roman Vanek

Až štyrikrát sa body delili, trikrát vyhrali domáci a vždy na nulu. Strelci Radimova sa zastavili tesne pred desiatkou, zgustli si na Rohove.

Rybky – Cerová 2:2 (1:0)
32. P. Černek (11), 80. R. Bíly – 60. P. Nosko, 69. M. Holič, r. Ma. Dutka, Tubl.

Obidvom mužstvám chýbali viacerí hráči zo základu a tak diváci videli futbal iba priemernej úrovne. Viac šancí mali domáci, v 10. min. trafil Burian do brankára, ktorý o chvíľu Duškovu strelu vytlačil na roh. Gólu sa diváci dočkali v 32.min., kedy po faule na J. Kuchtu premenil penaltu Černek – 1:0. Po prestávke začali lepšie hostia. P. Kuchta najskôr tesne minul bránku a v 59.min. jeho strelu zastavilo brvno. V 60. min. prekvapil Rýzka strelou z diaľky Noska a bolo 1:1. V 69. min. po vyrazenej lopte stál na správnom mieste l center do M. Holič – 1:2. V 80. min. skúsený Rudo Bilý vystihol malú domov a zachránil domácim aspoň bod – 2:2

Kúty – Bor. Sv. Jur 1:2 (1:0)
23. J. Sirka – 51. D. Badáň, 75. S. Hrnek, r. Mi. Šefčík, Hurbánek.

V šesťbodovom zápase hrali mužstvá bojujúce o záchranu. Hra bola vyrovnana a o jej výsledku rozhodli šťastnejší hostia štvrťhodinu pred koncom gólom Hrnka.

Bor. Mikuláš – Hlboké 0:0
r. M. Dutka, Knap.

Veľmi dobrý výkon oboch mužstiev i rozhodcov. Ľudia odchádzali spokojní s predvedenou hrou, jediné, čo zápasu chýbalo, boli góly.

Radimov – Rohov 9:0 (4:0)
2., 43., 55., 64. R. Drápal, 14., 51., 73., 84. P. Kessl, 42. P. Božek, r. Kendi. Domáci sa od úvodu zápasu nasťahovali na polovicu hostí, ktorí len s ťažkosťami odolávali lavínovitým útokom víťaza súťaže. Aj keď Rohovčania bránili zo všetkých síl, góly na ich účet pribúdali, a to ešte mali v bráne výborného Bednára, ktorý robil čo mohol. Nakoniec sa hlavne jeho zásluhou hostia vyhli desiatke.

Dubovce – Lakš. N. Ves 3:3 (1:2)
45. M. Gregúrek, 54. J. Martinusík, 87. M. Huťťa – 7., 90. M. Tománek, 13. J. Cigánek, r. Ma. Šefčík, B. Dutka.

Hostia začali zápas vo veľkom štýle, keď z dvoch brejkov vyhrávali v 13. Min. 0:2. Domáci sa snažili, mali šance, avšak gólmana hostí nedokázali prekonať ani z pokutového kopu. Zníženia sa dočkali v 45. Min a hneď po prestávke v 55. Min. vyrovnal Jaro Martinusík. Domácich v 86. Min. poslal do vedenia krásnou strelou z priameho kopu Milan Huťťa, avšak v nastavenom čase z rohového kopu dokázali hostia vyrovnať na zaslúženú remízu.

Radošovce – Kopčany 1:1 (0:1)
60. M. Španka – 15. J. Blažek, ČK 1:0 (67. M. Žúrek), r. Lapoš, Škrinár. Hostia dali po úvodnej štvrťhodine vedúci gól Blažekom a svoje vedenie držali až do 60.min., kedy vyrovnal Španka. Od 67.min. dohrávali domáci bez vylúčeného Žúrka, no hostia početnú výhodu nevyužili. Domáci sú nespokojný s výkonom rozhodcovskej dvojice.

Oreské – Jablonica 4:0 (3:0)
29. M. Baláž, 31., 43. L. Mikuš, 71. M. Rampáček, r. Otočka.

Zápas priemernej úrovne. Mužstvá si chceli schuti zahrať, ale kvalita bola na domácej strane, čo prezentovali už v prvom polčase tromi gólmi. Druhý polčas sa už len dohrávalo, a aj keď domáci mali viaceré šance, premenili iba jednu Rampáčkom.

Sp. Stráže – Slovan Šaštín 3:0 (2:0)
13. (11), 20., 73. Tomáš Polák, r. Lapoš. Škrinár, Ma. Šefčík.