Štyri góly v tomto ročníku Radimovu ešte nikto nenastrieľal. Podarilo sa to až v 29. kole Kopčanom a hoci aj trikrát v zápase vyhrávali, nakoniec skončil zápas podľa očakávania – víťazstvom favorita.

Zo zápasu Rybky – Radošovce

Rybky – Radošovce 3:1 (0:0)
Góly: 73., 89. K. Ravas, 77. D. Burian – 80. S. Ťulák, rozh. Kendi, Srnec.

Obojstranne dobrý zápas sa hral v Rybkách. Šance boli na obidvoch stranách, no brankári boli výborní, nedali sa prekonať. Veľkú šancu mal v 13. min. hosťujúci Žák, no ani na dvakrát Rýzka neprekonal. Podobne aj Drgon, ktorý obišiel domáceho brankára, no Gergel zachránil na bránkovej čiare. Po prestávke boli aktívnejší domáci a ujali sa aj vedenia K. Ravasom zo situácie zaváňajúcej ofsajdom. Zvýšiť mohli F. Ravas i Kuchta, Noščák bol výborný. V 77. min. zvýšil Burian na 2:0. Hoci Ťulák o chvíľu znížil, domáce víťazstvo poistil po individuálnej akcii K. Ravas – 3:1.

Guček odovzdáva pohár pre víťazné mužstvo III. triedy Vrádište kapitánovi Ľubošovi Múčkovi. Brankár Osuského Marek Olšovský, ktorý sa strelecky presadil z trestného kopu z vyše 40 metrov

Hlboké – FK Kúty 8:1 (1:1)
Góly: 42. T. Slovík, 48. P. Krč, 52., 54. R. Mráz, 62., 79. M. Hrušecký, 82. R. Slaný, 88. T. Vašek – 26. M. Sálus, rozh. Mi. Šefčík, Thao.

Kúty sú už istým vypadávajúcim mužstvom z MO a tak diváci očakávali, v akom svetle sa predstavia v Hlbokom. Na prekvapenie po necelej polhodine vyhrávali gólom Sálusa 0:1 a zdalo sa, že prvý polčas aj vyhrajú. Lenže tesne pred odchodom na prestávku vyrovnal Tomáš Slovík. Keď hneď po príchode zo šatní dali domáci v priebehu šesť minút tri góly, hra Kútov sa rozpadla a nakoniec boli radi, že nedostali desinu, po ktorej domáci diváci volali.

Rohov – Cerová 2:0 (1:0)
Góly: 29. D. Chropovský, 90. L. Mareček, rozh. Knap, Vlk.

V zápase o 14. miesto tabuľky sa domáci ujali vedenia po polhodine hry Chropovským. Tento stav vydržal až do samého záveru, keď gólovú poistku pridal v nadstavenom čase Mareček.

Oreské – Spartak Stráže 7:1 (4:0)
Góly: 22. P. Mikuš. 30., 40., 44. M. Baláž, 74., 77., 87. T. Jarábek – 62. M. Konečný, r. Tokoš, Škrinár.

V Oreskom sa hral hodový zápas, kedy sa stretli dve vyspelé mužstvá, ktoré ponúkli divákom zaujímavé predstavenie. Viac sa však darilo domácim, ktorí už v prvom polčase rozhodli o zápase. Po vedúcom góle Pala Mikúša sa 14 – minútovým hetrikom blysol Miro Baláž. V druhom polčase hostia trochu pridali, Maroš Konečný znížil na 4:1. Potom však Tomáš Jarábek ešte prekonal spoluhráča Baláža, keď svoj hetrik skompletizoval za 13 minút na konečných 7:1.

Jablonica – Dubovce 0:2 (0:0)
Góly: 83. M. Huťťa, 88. R. Balážik, r. Ma. Šefčík, Dzindzík.

Zaujímavému a vyrovnanému zápasu by svedčala remíza, no hostia sa presadili v samom závere, keď ich vedúci gól dal v 83. min. Milan Huťťa. Domáci vrhli všetky sily do útoku, no Rišo Balážik pridal v 88. min. poistný gól šťastnejších hostí.

Kopčany – Radimov 4:6 (3:2)
Góly: 15., 26. D. Hýroš, 39. R. Neúročný, 84. O. Kalman – 25. P. Urbánek, 33. R. Hlaváč, 49. P. Božek, 68. O. Masaryk, 76., 83. P. Kessl, r. Mi. Šefčík, Thao.

Kvalitný ofenzívny zápas z obidvoch strán, kde domáci išli na dno svojich síl. Hostia boli futbalovejší, domáci bojovnejší. Zaslúžené víťazstvo hostí, hoci Kopčany v tomto zápase až trikrát vyhrávali.

Slovan Šaštín – Bor. Mikuláš 4:0 (0:0)
Góly: 54., 59. (11) D. Schlosser, 56. R. Slovák, 87. P. Dostál, r. Kendi, Tubl.

V prvom polčase si domáci vytvorili viac šancí, ale gól sa im nepodarilo streliť. V druhom polčase sa im už začalo lepšie dariť, svoju prevahu pretavili do štyroch gólov, keď úvodné tri strelili v priebehu piatich minút. Zaslúžené víťazstvo Slovana Šaštín.

Lakš. N. Ves – Bor. Sv. Jur 1:0 (1:0)
Gól: 37. P. Hílek,  r. Vlk, Knap.

Zaujímavý zápas, v ktorom mali domáci viac šancí, ale nedokázali ich využiť. Nakoniec boli radi, že dokázali zachrániť jednogólové vedenie, ktoré im získal v 37. min. Peťo Hílek.

II. trieda 25. kolo
Na Humencoch boli hody, no futbalisti Smolinského im ich „zhnusili“ doslova i do písmena. Oslavovalo sa aj v Sobotišti, domáci definitívne potvrdili svoje prvenstvo v súťaži.

Smrdáky – Letničie 1:2 (0:2)
Góly: 87. P. Pavúček – 32., 44, J. Polák, rozh. Vlk, Škrinár.

Smrdáky naposledy zdolali doma Kunov 6:1, teraz ich nachytalo „na hruškách“ posledné Letničie. Dvomi gólmi Poláka vyhralo polčas 0:2, snaha domácich o korekciu výsledku priniesla už iba jediný gól v samom závere. Dal ho Pavúček.

Kunov – Pop. Močidľany 1:1 (0:1)
Góly: 71. J. Melicher – 12. D. Krchňavý, ČK 0:1 (80. R. Vacenovský), rozh. Kendi, Daniš.

Druhé mužstvo tabuľky sa v Kunove ujalo rýchlo vedenia Krchňavým, ktorý zakočil peknú akciu hostí do prázdnej brány – 0:1. Domáci sa spoliehali v strede poľa na dobrú hru Macka s Kollárom, mali aj príležitosti, najmä Belohlávek, no Kocák v bráne hostí bol pozorný. V 71. min. vyrovnal hlavičkou Melicher na 1:1. Hostia dohrávali bez vylúčeného Vacenovského, no aj v oslabení mohli rozhodnúť hostia, po prečíslení skvele zasiahol domáci kapitán Milan Černek a tak sa body delili.

Sobotište – Čáry 6:3 (4:2)
Góly: 9., 16., 51. M. Včelka, 13. S. Štefek, 28. K. Hála, 60. T. Čederle (11) – 22. T. Gábriš, 36. T. Chorvát, 56. F. Kuník, ČK 1:1 (86. P. Kadlečík – 63. F. Božek), rozh. Hušek.

Domáci už boli mysľou v chystaných pozápasových oslavách. Hoci mali vysoké držanie lopty, hostia si do prestávky vypracovali šesť šanci, kým domáci všetky svoje štyri premenili. Po prestávke výborne hrajúci Marek Včela uzavrel svoj hetrik gólom na 5:2, hostia Kuníkom korigovali, Valla trafil ešte brvno a Čederle po faule Rišku upravil z penalty na konečných 6:3. Obidve mužstvá dohrávali bez vylúčeného hráča.

Sekule – Petrova Ves 1:2 (0:1)
Góly: 80. M. Ježek – 11. M. Matula, 85. R. Juríček, rozh. Hurbánek, Bednár.

Po rýchlom góle Matulu na 0:1 prišla celozápasová snaha domácich o vyrovnanie. Podarilo sa im to až v 80.min. Ježekom, no aj tak sa z bodu netešili. V 85. min. dostali od Juríčka rozhodujúci gól – 1:2.

Koválov – Štefanov 0:3 (0:2)
Góly: 26., 63. B. Tureček, 42. R. Tóth, rozh. Daniš.

Mužstvo Štefanova ukončilo hráčom Koválova šesťzápasovú šnúru bez prehry. V ich strede dominoval najlepší strelec súťaže Braňo Tureček, autor dvoch gólov. Jeden pridal ešte Tóth a tak hostia bez problémov vyhrali.

TJ Unín – Hradište 3:0 (1:0)
Góly: 42., 88. Š. Vach, 59. J. Šiška, rozh. Polakovič.

Hráči Unína si chceli udobriť fanúšikov po predchádzajúcej domácej prehre so Štefanovom, čo sa im aj podarilo. Hostia odolávali takmer celý prvý polčas, v jeho závere sa presadil Vach, po hodine hry zvýšil Šiška na 2:0 a Vach opäť v závere pridal svoj druhý gól na konečných 3:0.

Š. Humence – Smolinské 0:6 (0:2)
Góly: 18., 38. Marek Masár, 65., 71. A. Beňa, 73. D. Kašák, 90. M. Danihel, rozh. Ma. Dutka.

Hodové prekvapenie, pre domácich nepríjemné. V prvom polčase sa dvakrát presadil Marek Masár, po prestávke v priebehu šiestich minút trafil dvakrát aj Adam Beňa a bolo vymaľované. Na konečných 0:6 pridali ešte Kašák a Milan Danihel.

III. trieda 27. kolo
Je rozhodnuté. Vrádište výhrou s posledným Podbrančom získalo pred Rovenskom nedostižný náskok a tak mu mohli predstavitelia ObFZ Senica už po zápase odovzdať pohár za víťazstvo v súťaži. Zaujal ešte gól brankára Osuského z trestného kopu z vyše 40 metrov.

Vrádište – Podbranč 4:0 (1:0)
Góly: 30. J. Giertl, 52. O. Prokeš, 60. P. Smaženka, 63. R. Jurčík, rozh. Hurbánek.

Okrem nesporných kvalít, ktoré sú na strane lídra súťaže, mu k bezproblémovým trom bodom pomohlo aj to, že hostia prišli iba deviati (brankár + 8). So silami vydržali sotva polhodinku. Po troch góloch po prestávke v priebehu desiatich minút bolo po zápase.

Prietrž – Rovensko 3:0 (1:0)
Góly: 10., 56. R. Jarolín, 79. M. Svatík, rozh. Knap, Tubl.

Prietrž ešte nevzdáva boj o tretie miesto. S druhým Rovenskom si pomerne bez problémov poradilo aj zásluhou produktivity René Jarolína, autora úvodných dvoch gólov. Tretí pridal v závere Svatík.

TJ Dojč – Chropov 3:6 (1:1)
Góly: 29. Z. Čech, 57. Patrik Kuček, 89. Pavol Kuček – 35., 69., 73. O. Orth, 71. T. Petri, 81. K. Krutý, 88. M. Madák, rozh. Dzindzík.

Aj Chropov chce byť tretí, no v Dojči to dlho nevyzeralo na trojbodový zápis, najmä keď v 57. min. Paťo Kuček dostal domácich do vedenia – 2:1. Potom však v priebehu dvadsať minút dali päť gólov a definitívne rozhodli.

Osuské – Trnovec 5:3 (3:1)
Góly: 17., 39., 77. T. Vlček, 31. P. Černek, 54. M. Olšovský – 38., 63. M. Čech, 67. J. Brezina, rozh. Bednár.

V zápase bohatom na góly domáci neustále vyhrávali. Keď v 54. min. brankár Marek Olšovský nechytateľne trafil z trestného kopu na 4:1, zdalo sa byť rozhodnuté. Lenže hostia znížili na 4:3, no po góle Vlčka v 77. min. na 5:3 rezignovali.

ObFZ Senica MO SD – 25. kolo
Sobotište – Unín 2:1 (1:0), Z. Černák, R. Veis – Š. Vach (11), Bor. Sv. Jur – Štefanov 7:2 (3:0), K. Krajčír, S. Orgoň a M. Macejka 2, Z. Švejda – N. Jánošík, M. Pivák, Bor. Mikuláš – Radošovce 3:1 (3:0), O. Cigánek, R. Balažovič, L. Samek – J. Prokeš (11), FK Kúty – Slovan Šaštín hrajú 20.6.