Charitatívny event organizuje občianske združenie AneMa, ktoré už tri roky organizuje výlety a relaxačné pobyty pre onkologicky choré deti a ich rodiny. Aktuálne má pod sebou vyše 20 rodín.

 

Okrem pozitívnych zážitkov pomáha pri nákupe zdravotných pomôcok, financuje rehabilitácie a terapie po onkologickej liečbe. Prepláca ubytovanie počas protónovej liečby v Prahe a v rámci svojpomocnej skupiny zabezpečuje rodičom poradenstvo a podporu v ťažkých chvíľach.

V rámci charitatívneho večera, vám AneMa okrem dobrej zábavy ponúka možnosť nakúpiť si na vianočných trhoch. Nájdete tam vianočné pečivo, oblátky, med, orechy, vianočné venčeky a dekorácie, charitatívnu kuchársku knihu, ručne vyrábané charitatívne šperky, ale aj originálne vianočné pozdravy, ktoré vyrobili deti AneMa.

Večerom bude sprevádzať Lucia Hablovičová. Vystúpi Misha, Mirka Partlová, Marcel Palonder, folklórny súbor Závodzan, tanečná skupina Bailadora a počas celého večera do tanca zahrá skupina TIP TOP BAND.

Pre hostí je pripravená večera, bohatá tombola, polnočná kapustnica a guláš. Výťažok z charitatívneho eventu bude použitý na zimný relaxačný pobyt AneMa. Tešíme sa na vás!

KamVen: Gall Cafe a Restaurant Láb – 23. novembra o 20:00


.
Toto je čítané

Bezplatné právne poradenstvo bude opäť aj v Malackách

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo pre…

BM: Ustekana sobota