Holíčania odohrali (24.11.) svoj domáci odvetný zápas kvalifikácie na Slovenský pohár proti súperovi z Dunajskej Stredy.

Zápas od prvých minút ovládli domáci hrači, ktorí si hneď na úvod vypracovali náskok 11:0. V podobnom duchu pokračovala aj 2. štvrtina v ktorej sa podarilo náskok natiahnuť až na 18 bodov.. Holíčania nedovolili v 2. polčase súperovi návrat do zápasu a tak jednoznačné zvíťazili o konečných 33 bodov. Do zápasu sa podarilo zapojiť všetkých hráčov Holíča čo považujeme za veľmi užitočné. Družstvo MŠK BO Holíč postúpilo do finálového turnaja Slovenského pohára SBA, ktoré sa bude konať vo februári 2019. Ďakujeme Mestu Holíč, všetkým sponzorom, mediálnym partnerom a divákom za prejavenú podporu!

Slovenský pohár muži SBA
MŠK BO Holíč – BK DSG Dunajská Streda 81:48 (38:20 polčas)
Body Holíč: Masaryk, Rozboril 7, Snopko 3, Rypák 2, Marenčík O., Došek 15, Bluska 2, Hanusek 15, Surový 3, Jaborník 7, Mlýnek 27, Zajaroš
Tréner: Marenčík L.

Mario Jaborník

.

Futbal: Skalica vyhrala tretí zápas v rade

Futbalisti MFK Skalica zvíťazili na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 3:1 v sobotňajšom…