Vďaka charitatívnemu občianskému združeniu Záhorácky anjel dostanú darček pod stromček aj deti, ktoré sú v znevýhodnej finančnej situácii alebo žijú bez rodiny. Každý rok sa združenie venovalo Vianočným listom Azylového domu v Holíči.

 

 

“Ide o srdcovú aktivitu, ktorú vykonávame každé Vianoce a nevieme si bez nej predvianočné obdobie predstaviť,” konštatuje s úsmevom spoluzakladteľka Barbara Sosnová.“Darčeky pre Azylový dom sme mali vyzberané za necelých 48 hodín čo považujeme za náš rekord” dodáva Sosnová.

 

V tomto roku sa vďaka združeniu pomôže aj 46 deťom v Detskom domove v Skalici. Tie aktuálne píšu listy a zverejnené budú na stránke Záhoráckeho anjela v priebehu budúceho týždňa. “Som rád, že tento rok združenie poteší aj deti v Detskom domove v Skalici. Túto predvianočnú aktivitu chceme ďalej rozširovať a pripájať nové organizácie, v ktorých budeme môcť takouto formou pomôcť.” dodáva spoluzakladateľ združenia Erik Formánek

 

Ak viete o niekomu, komu by charitatívne občianske združenie Záhorácky anjel mohlo pomôcť píšte na mail info@zahorackyanjel.sk.


.

INAT Rezanie laserom