V basketbalovej II. lige sa stretli zatiaľ neporazené družstvá a tak otázkou bolo, ktoré z mužstiev si udrží v kolónke prehier nulu.

Vstup do zápasu mali lepší basketbalisti Holíča, keď po dvoch minútach viedli 9:0. Domácim hráčom sa podarilo znížiť v prvej štvrtine na rozdiel päť bodov no od tohto okamihu dominovalo na palubovke už len hosťujúce družstvo, keď si vytvorilo polčasový šestnásť bodový náskok. V druhom polčase sa Trnavčania pokúsili o zvrat v zápase no hostia disciplinovanou hrou udržali primeraný odstup v skóre a v záverečnom dejstve Holíčania peknými kombináciami v útoku a najmä dobrou obranou ( domáci hráči nastrieľali len sedem bodov ) si zabezpečili zaslúžené víťazstvo na palubovke basketbalistov Trnavy a tak pokračujú ako líder v II lige západ bez prehry.  Ďakujeme Mestu Holíč, všetkým sponzorom, mediálnym partnerom a fanúšikom za podporu.

MBK SLÁVIA Trnava – MŠK BO Holíč 57:87 (29:45)
Zostava MŠK BO Holíč: Hanusek 15, Mihaliska, O. Marenčík, Rozboril 10, Snopko 30 (9 trojok), Halahija 8, Došek 12, Pukančík 12, Surový, Zajároš
Tréner : Ľ.Marenčík

Dňa 15. 12. 2018 o 16,00 hod. v ŠH Kollárova ul.privíta družstvo MŠK BO Holíč na domácej palubovke mužstvo z Partizánskeho.