Holíčania nastúpili na svoj posledný tohtoročný zápas proti súperovi z Partizánskeho. Domáci hráči išli do zápasu s tým, aby si nepokazili 4-zapasovú sériu výhier a tým pádom si neskomplikovali šance na celkové prvenstvo.

Podľa tohto sa prakticky vyvíjal priebeh celého zápasu. Už od prvých minút dupli Holíčania na plyn a ujali sa vedenia v pomere 10 : 0. Prvé dejstvo dopadlo pre domácich hráčov vynikajúco, keďže ho vyhrali o 23 bodov.

V druhej štvrtine sa super pokúsil vrátiť do zápasu, no Holíčanom sa podarilo udržať nádejný 18-bodový náskok. Druhý polčas vyšiel jednoznačné lepšie Holíčanom, ktorí si vďaka rýchlym kombináciám a dobrej streľbe vybudovali finálny 35-bodovy náskok. Pozitívom je zapojenie všetkých hráčov do zápasu a udržanie koncentrácie počas celého zápasu. Holíč teda zostáva neporazený a do tabuľky si pripisuje už 5. výhru v rade. Ďakujeme Mestu Holíč , všetkým sponzorom, mediálnym partnerom a fanúšikom za podporu!!!

MŠK BO Holíč – Iskra Partizánske 95:60 (47:29)
Body + zostava Holič: Masaryk 3, Rozboril 11, Snopko, Došek 8, Pukančík 19, Hanusek 23,
Mihaliska 2, Jaborník 19, Marenčík O., Zajaroš, Mlýnek 10
Tréner: Marenčík  Ľ.

Mário Jaborník

.

Hádzaná: Záhoráci budú hrať skupinu o 5. – 8. miesto

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s Považskou Bystricou. Išlo…