Basketbalisti MŠK BO Holíč privítali (26.1.) na domácej palubovke súpera zo Serede. Keďže domáca zostava pri úvodnom rozskoku mala výškovú prevahu, táto skutočnosť sa prejavila vo všetkých herných činnostiach.

Holíčania dominovali pod oboma košmi a hostia nedokázali zastaviť strelecké pokusy pod košových domácich hráčov, skóre v úvodnej štvrtine rýchlo narastalo a zastavilo sa na čísle  29 : 15. Vstup do druhej štvrtiny mali opäť lepší domáci hráč, ktorí navýšili svoj náskok na rozdiel dvadsaťšesť bodov a tak sa do diania na palubovke zapojili všetci hráči z lavičky. Basketbalisti Holíča pokračovali vo svojej dominancii aj v druhom polčase a keďže hosťom sa nedarilo zmeniť priebeh hry odviezli si do Serede prehru o 47 bodov. Poďakovanie patrí Mestu Holíč, všetkým sponzorom, mediálnym partnerom a fanúšikom za podporu.

MŠK BO Holíč    BK Lokomotíva  Sereď 103:56 (49:23)
Body a zostava MŠK BO HolíčSnopko 11, Hanusek 38, Došek 13, Mihaliska 2, Pukančík 14,Rozboril 6, Halahija 4,  Mlynek 15, O Marenčík, Masaryk
Tréner :  Ľ.Marenčík