Jedinečná atmosféra, spomienky na staré dobré časy, či skvelá party – to všetko vás čaká na koncerte skupiny Maduar, legendy 90. rokov, ktorá oslavuje už neuveriteľné 25 výročie od vydania svojho prvého albumu s megahitom Do It.

 

Pri tejto príležitosti vyráža na koncertné turné s názvom Hafanana The Best Of Tour, na ktorom predstaví naživo všetky svoje najväčšie hity. Vďaka na mieru šitej videoprojekcii a pozvaniu špeciálneho hosťa, ktorým je Ivanna Bagová, víťazka Hlasu Česko Slovenska, čaká návštevníkov koncertov nielen unikátny audiovizuálny prierez tvorbou kapely, ale aj mimoriadny umelecký zážitok.

“V tomto roku plánujeme zrealizovať 25 koncertov, z toho 14 na jar, 6 v lete a ďalších 5 na jeseň. Počas jarnej časti zavítame 31. marca aj do Holíč. uviedol Juraj Matyinko z Maduaru.

Pokračuje jeho brat Ladislav: Je pre nás až neuveriteľné, že aj po 25 rokoch si ľudia ešte stále pamätajú naše hity a na koncertoch ich spievajú spolu s nami. Sme za to veľmi vďační a neskutočne si to vážime. Aj preto sa na pripravované koncerty veľmi tešíme a veríme, že na nich bude skvelá atmosféra a všetci si to spoločne maximálne užijeme. O to viac, že vo väčšine prípadov bude s koncertom spojená aj následná Oldies party, takže návštevníci koncertu sa budú môcť baviť ďalej aj po jeho skončení.”

 


 

Keďže sa jedná o významný míľnik v živote kapely, rozhodli sa bratia Matyinkovci okrem koncertov pridať aj niečo navyše. Pripravili sme špeciálne 2-CD s výberom našich najznámejších hitov, ktoré sme doplnili o 8 nových, doteraz nevydaných, skladieb. Fanúšikovia si ho budú môcť zakúpiť na našich koncertoch alebo prostredníctvom e-shopu na našej oficiálnej webstránke” vysvetlil Juraj.
 

Ladislav pokračuje: Ďalšou zaujímavosťou bude premiéra dokumentárneho filmu o našej skupine z dielne Mateja Kováča, mladého talentovaného filmára z Rimavskej Soboty, ktorý už za svoju tvorbu získal niekoľko ocenení. No a sme obzvlášť poctení ponukou Gemersko-malohontského múzea v Rimavskej Sobote pripraviť expozíciu mapujúcu históriu Maduaru od jej začiatkov až po dnes. Jej otvorenie je naplánované na 18. mája, kedy budeme na amfiteátri končiť aj jarnú časť nášho turné veľkým koncertom pod holým nebom.”

 


 

“Samozrejme okrem spomenutých aktivít pripravujeme aj nejaké novinky. Prvou by mal byť video megamix najväčších hitov určený pre českých a slovenských DJ-ov a druhou nová letná skladba, ktorú pripravujeme spolu s Marekom Vozárom”, uzatvára Juraj Matyinko.
 

Vstupenky na turné sú už v predaji na Predpredaj.sk alebo u miestnych predajcov, kompletný itinerár koncertov nájdete poniže alebo na webstránke Maduaru.


.
Toto je čítané

BSK: Pri náraze vtáka do okna ho treba umiestniť do krabice s výstelkou

Pri náraze vtáka do okna ho treba umiestniť do kartónovej krabice s…

20 rokov