V priestoroch Tabačiarne Holíčskeho zámku sa cez víkend 30.-31.3.2019 konal Veľtrh štýlu, krásy a radosti. Podujatie organizované OZ BANANA EVENTS PRODUCTION v spolupráci s mestom Holíč sa nieslo v duchu módy, krásy, zdravia a športu.

 

 

Sobota (30.3.) patrila nevestám, svadobným mamám, družičkám, ale aj všetkým milovníkom krásy a štýlu. Vystavovali svadobné salóny, salóny krásy, kvetinárstva, podniky poskytujúce služby v oblasti gastronómie, ale aj obchody s oblečním a rôznymi handmade výrobkami. Pestrým programom sprevádzala organizátorka projektu Romana Svatíková.
Miss Záhoria 2018 odprezentovali modely svadobných salónov Lírio, Michaela , Svatební agentury Ivana a butiku Elegance for me. Návštevníci sa mohli dozvedieť veľa zaujímavostí z talkshow a workshopov.

 

Vizážistka Nikola Amrúsová nám porozprávala, ako nalíčiť nevestu, kaderníčka Monika Petríková, ako sa správne starať o vlasy. Pokračovali sme módnou prehliadkou sukní a šiat s folklórnym motívom od Champeriko a zakončili tento blok ukážkou čepenia v podaní Folklórneho súboru Valša. Zaujímavý bol aj príbeh fashion ilustrátorky Danyela art.
Ako funguje instagram sme sa dozvedeli v talkshow s Miškou Saibelovou.

Nielen pre pánov bola pripravená Barbers show s Jofrey Belanom sprevádzaná ukážkou pletenia copíkov s kanekalonom s Timeou Ňukovič a hudobnou produkciou Nicolasa Hnčiríka. K tomu všetkému dobrá kávička a hamburgery od BBQ. Nedeľú otvorili tancom mamičky a detičky pod vedením Karin Hepnerovej. Pokračovali sme módnou show a rozhovorom s Teréziou Trubačovou z Elegance for me, ktorá svoje modely navrhuje a šije sama.

Motivátorka Karin Wiedermannová nám rozpovedla o tom, ako môže úspešná a ženskej sebaláske. Módna návrharka Eva Beňová nám predstavila kúsky so svojej novej kolekcie a niečo o svojom živote. Blogerka Simona Škodová nám vysvetlila, ako to funguje na sociánych sieťach. Poobedie bolo venované športu a zdravému životnému štýlu.

Rozprávali sme sa s fyzioterapeutom Milom Bridíkom a inštruktorkou jógy Ivanou Zálešákovou o fungovaní tela a možnosti odstránenia problémou. Kondičný tréner Michal Holaza viedol prednášku na tému Zdravie ako životný štýl. Športovú tématiku zakončil športový psychológ Adam Tuhlář v talkshow Ako na to s mladým športovcom.

 

 

Krásny víkend sme zakončili programom pre deti. Boli pripravené športové stanovištia, maľovanie na tvár, maskoti. Katarína Michálková so svojimi dievčatami otvorila túto časť ukážkami gymnastických kúskov. Vyvrcholením bolo vystúpenie Víla ELLI spojené s fotením a autogramiádou. O ďaľšiu zábavu sa postarala animátorka Niki, ktorá spolu s maskotmi Minnie a Mickey roztancovala detičky na miniskotéke. Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na budúci rok!

 

 


.
Toto je čítané

Mestské zastupiteľstvo v júni: revitalizácia Záhoráckej, personálne zmeny, Šport aréna

Mestské zastupiteľstvo na júnovom rokovaní okrem iného schválilo správy z troch kontrol, návrhy…

20 rokov