Basketbalistom Holíča sa nepodarilo bodovať na bratislavských ihriskách súperov.

20.11.2010
ŠKP Filozof Bratislava – MŠK BO Holíč 63-48 (41:40)
( 23:7, 11:17, 17:14, 12:10 )

Prvá liga basketbalistov pokračovala o víkende ďalšími stretnutiami. V sobotu cestovali basketbalisti Holíča na súperovu palubovku do Bratislavy, kde im bolo súperom mužstvo ŠKP Filozof Bratislava. Holíčania nezvládli úvod stretnutia a než sa spamätali svietilo na ukazovateli skóre 14 : 0 v prospech domácich. V druhej a tretej štvrtine hostia postupne znižovali svoju stratu, čo sa im aj podarilo za neúnavného povzbudzovania početnej skupiny FANS, ktorú podporili primátor mesta Holíč p. Čambala so svojím zástupcom p. Caletkom na rozdiel piatich bodov. V záverečnej časti hry domáci pridali na dôraze v obrane, postupne zvyšovali rozdiel v skóre vo svoj prospech a kontrolovali hru až do záverečného klaksónu.

F: 20 : 13
T H: 12/7 : 22/11
3B: 5/3

Holíč – Jaborník 12, Holeček 8, Došek 13, Chrenka 0, Hanusek 10, Rypák 3, Kubinec 2, Zajároš 0, Bubeník 0.
Rozhodovali – Lamoš, Turček.

21.11.2010
MBK Karlovka Prírodovedec Bratislava – MŠK BO Holíč 79-69 (41:40)
(16:15, 21:17, 25:14, 17:23 )

V nedeľu Holíčania odohrali ďalšie stretnutie na palubovke MBK Karlovka Bratislava. V tomto stretnutí sa vyvarovali chýb zo soboty a v prvom polčase držali krok so svojím súperom. Svoju slabú chvíľku si hráči Holíča vybrali na začiatku druhého polčasu a tak domácim sa podarilo vytvoriť dostatočný náskok dvadsiatich bodov. Hosťom sa síce podarilo znížiť stratu na rozdiel piatich bodov, no záver stretnutia patril opäť domácim.