Aktualizované: Hasiči zo Senice zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste I/51 v katastri obce Jablonica. TASR o tom informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) Zuzana Farkasová.

Ilustračné foto.

Pri nehode sa zrazilo osobné vozidlo s kamiónom, pričom vozidlo zostalo po nehode na streche mimo cesty a kamión sa prevrátil mimo vozovku. “Hasiči museli z havarovaného vozidla vyslobodzovať jednu osobu, ktorú následne resuscitovali. Na mieste bude pristávať vrtuľník Záchrannej zdravotnej služby. Cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch,” uviedla hovorkyňa.

Aktualizované 13:46
Polícia dokumentovala dopravnú nehodu, pri ktorej sa v utorok v skorých ranných hodinách na ceste medzi Trstínom a Jablonicou zranil vodič osobného auta. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Martina Kredatusová.

Vodič osobného auta chcel pravdepodobne predbiehať, pričom tento manéver dostal 50-ročného šoféra do protismeru a tu sa čelne zrazil s oproti idúcim kamiónom.

Vodič z obce Jablonica utrpel ťažké zranenia, do nemocnice ho prevážal záchranársky vrtuľník,” uviedla krajská policajná hovorkyňa. Cesta bola v úseku na nevyhnutne potrebný čas neprejazdná, polícia premávku odkláňala cez okolité obce.


.

Je ok, ak nie si ok BSK