Pozrite si výsledky mladých futbalistov.

 

Ilustračné foto: 123rf.com

Dorast
SFZ 1. liga SD U19 dievčatá – 19. kolo: voľno – Sp. Myjava.

 

SFZ 1. liga SD U19 – 30. kolo: FK Senica – Dun. Streda 2:5 (2:2), g. d. V. Mička, F. Buchel.

SFZ 1. liga MD U17 – 29. kolo: FK Senica – FC Nitra 1:1 (1:1), g. d. F. Buchel.

SFZ 1. liga MD U16 – 29. kolo: FK Senica – FC Nitra 1:2 (0:1), g. d. A. Prelec (11).

ZsFZ 2. liga SD o 1. – 10. miesto  – 6. kolo: Skalica – Dubnica 1:0 (1:0), D. Veselský, Piešťany – Myjava 2:1 (1:1), g. h. K. Karika.

ZsFZ 2. liga SD o 11. – 20. miesto – 6. kolo: Púchov – Žolík Malacky 3:1 (2:0), g. h. D. Lipták.

 

ZsFZ 2. liga MD o 1. – 10. miesto  – 6. kolo: Skalica – Dubnica 1:4 (1:1), g. d. G. Gaňa, Piešťany – Myjava 0:2 (0:1), Š. Mareček, J. Bartoš.

ZsFZ 2. liga MD o 11. – 20. miesto – 6. kolo: Púchov – Žolík Malacky 0:1 (0:1), O. Zachar.

 

ZsFZ 4. liga SD SZ – 26. kolo: Led. Rovne – TJ Holíč 8:0 (0:0).

 

ZsFZ 5. liga SD Z 23. kolo: Rohov – Kopánka 1:7 (0:3), g. d. D. Selecký, Rybky – Unín 3:1 (0:1), B. Pavlík, D. Baláž, L. Petrúfka – D. Bartal, Gbely Mokrý Háj 14:1 (5:0), M. Macánek 5, M. Pribyla, J. Škápik, D. Kocák a A. Albrechta 2, vlastný (R. Sycha) – A. Kolínek.

Dohrávka: ZelenečUnín 30.5.

 

ObFZ Senica MO SD skupina o postup 3. kolo: Kunov – Radošovce 0:11 (0:3), P. Kubina 3, J. Vávra a S. Vanek 2, T. Kubina, S. Pukančík, M. Halaš, M. Zimka,

Sobotište – Kopčany 4:2 (3:2), D. Švárny 2, O. Plott 2 z 11 – R. Neúročný, F. Ivánek, voľno – Kúty.

Skupina o umiestnenie 4. kolo: Šaštín – Bor. Mikuláš 2:6 (1:1), D. Šimek, M. Samek (11) – Ľ. Malík 3, R. Balažovič 2, M. Daniel, ŠtefanovMor. Sv. Ján 2:1 (1:0), M. Pivák, M. Ozdin – J. Štermenský.

ŽIACI
SFZ 1. liga SŽ U15 dievčatá – 19. kolo: Senica – Sp. Myjava 2:0 (1:0), A. Delinčáková, J. Pavlíková.

 

SFZ 1. liga SŽ U15 – 5. kolo: Prievidza – Senica 2:1 (1:1), g. h. A. Bíly,

Púchov – Skalica 3:1 (2:1), g. h. Z. Hološka.

SFZ 1. liga SŽ U14 – 5. kolo: Prievidza – Senica 1:2 (0:0), g. h. M. Kasza 2, Púchov – Skalica 1:1.

ZsFZ 2. liga SŽ – 26. kolo: Pov. Bystrica – Myjava 0:0.

ZsFZ 2. liga MŽ – 26. kolo: Pov. Bystrica – Myjava 2:0 (1:0).

ZsFZ 3. liga SŽ – 22. kolo: Melčice – Kúty 2:2 (1:2), g. h. M. Koky, M. Balúch, Kanianka – Gbely 9:1 (4:1), g. h. V. Nemec, Holíč – Nováky 0:2 (0:0).

 

ZsFZ 3. liga MŽ – 22. kolo: Melčice – Kúty 11:0 (7:0), Kanianka – Gbely 5:0 (2:0), Holíč – Nováky 0:1 (0:1).

 

ObFZ SE SŽ U15 sk. A 1. kolo: Šaštín – Kunov 7:2 (2:1), A. Trubiroha a M. Daniel 3, M. Hornák – M. Ščítny, S. Sivák, Rybky – Mokrý Háj 1:2 (1:1), M. Cibula – M. Petrovič, R. Vogl.

 

ObFZ SE SŽ U15 sk. B – 1. kola: Štefanov – Čáry 0:2 (0:1), L. Polák, S. Polák, Stráže – Sobotište 6:1 (2:0), F. Pollák 3, J. Pollák 2, P. Homza – T. Chochlík.

 

ObFZ SE SŽ U15 sk. C – 1. kola: Jablonica – Bor. Sv. Jur 2:2 (0:2), J. Mihok, K. Cebula (11) – S. Hajdin, T. Daniel, Bor. Mikuláš – Cerová 1:1 (0:1), P. Vozárik – R. Slávik.

 

ObFZ SE SŽ U15 sk. D – 1. kola: Oreské – Brodské 4:0 (1:0), F. Skok 2, F. Moris, T. Mikúš, Hlboké – Kopčany 9:0 (6:0), M. Rehák 5, M. Griguol 2, P. Jediný, J. Vítek,

Dojč – Unín 0:0.

 

ObFZ SE MŽ U13 10. kolo: Bor. Mikuláš – Kunov 4:4 (2:2), A. Drinka 3, M. Šedivý – S. Štvrtecký 2, A. Smetana, M. Kováčik, Rovensko – Šaštín 0:7 (0:3), A. Skokánek a L. Suchánek 2, D. Martinec, J. Rovaš, A. Kučera.

 

ObFZ SE PRÍPRAVKA U11 3. kolo: Šaštín – Bor. Mikuláš – Kúty 1:2 (0:1), L. Suchánek – A. Drinka, D. Kocák, Unín – Radošovce 1:1 (0:1), M. Bajan – A. Prokeš, Mor. Sv. Ján – 4:2 (1:0), A. Berta, D. Mach, M. Sivák, A. Krajčír – E. Smolinský 2.

 

ObFZ SE PRÍPRAVKA U11 3. kolo: Holíč B – Cerová 0:3 (0:1), R. Mihál 2, P. Beňák, Mokrý Háj – Hlboké 2:3 (0:3), T. Gregor 2 – J. Raček 2, Š. Štvrtecký.

Dohrávka: Gbely – Hlboké 9:2.

 

ObFZ SE PRÍPRAVKA U11 3. kolo: Holíč A – Koválov 2:2 (0:0), J. Hrnčirík, A. Karnoš – A. Tokoš 2, Lakš. N. Ves – Sekule 7:1 (4:2), S. Maďara 3. P. Soják 2, R. Winkler, K. Višvader – M. Mišovič.

ObFZ SE PRÍPRAVKA U11 3. kolo: Skalica – Kopčany 0:5 (0:3), A. Zabadal 3, T. Hlaváč, V. Veselý.

 

ObFZ SE PRÍPRAVKA U9 12. kolo: Bor. Mikuláš – Šaštín 6:9, Skalica – Unín 5:0.


INAT vodny luc