Už 4. ročník behu Okolo Skalických rybníkov sa na 5 km trati stal korisťou Tomáša Skalu zo ZFT Senica.

Tomáš Skala a Maria Truissard

Medzi ženami triumfovala Mária Truissard z Junioru Holíč. Medzi veteránmi vyhrali Brezovský, Bartošková a junior Kadlečík.

 

VÝSLEDKY
Muži do 50 rokov (46): 1. Tomáš Skala, ZFT Senica, 16:34 min., ..3. Erik Flajžík, Holíč, 17:27, 4. Milan Rízek, 18:14, 5. Jozef Jurčík, 18:28, 6. Eduard Králik, všetci Skalica 18:40, 7. Juraj Tomša, Holíč, 18:45, ..9. Martin Kollár, Nafta Gbely, 19:10, ..11. Tomáš Vintr, Holíč, 20:32, 12. Peter Kolínek, 20:56, 13. Filip Vyskoč, 21:32, 14. Marek Balát, 22:03, 15. Boris Kováč, všetci Skalica 22:20, 16. Michal Sajko, Holíč, 17. Matej Možnár, Vrádište, ..20. Filip Búzek, Holíč, ..22 .Tomáš Šlambora, Holíč, 23. Rado Ovečka, Skalica, ..25. Jaro Smolinský, Letničie, ..27. Alexander Gorbatenko, Holíč, 28. Martin Kojš, Skalica, 29. Rado Bundala, Skalica.

Muži nad 50 rokov (3): 1. Dušan Brezovský, Gbelskí Strýci, 20:15, 2. Ján Varmuža, Brezová, 26:24, 3. Vojtech Planka, Malacky, 29:49.

Ženy do 40 rokov (46): 1. Mária Truissard, Holíč, 20:40 min., 2. Sabína Balátová, 22:56, 3. Vanesa Mikulová, 23:09, 4. Ivana Kočková, všetky Skalica, 23:32, ..6. Monika Mázsárová, Petr. Ves, 24:38, 7. Karin Ňukovičová, Skalica, 25:14 8. Martina Siváčková, Myjava 25:46, 9. Nikola Žilínková, 26:12, 10. Kristína Mišová, 27:25, 11. Gabriela Václavíková, 27:35, 12. Marcela Hranáková všetky Skalica, 27:56, 13. Katarína Predajňová, Holíč, 33:08.

Ženy nad 40 rokov (7): 1. Lubomíra Bartošková, 23:44, 2. Jana Hrebíčková, 24:43, 3. Lucia Rajčáková, všetky Skalica, 24:50, 4. Andrea Kollárová, BŽB Gbely, 25:25, 5. Margita Varmužová, Brezová, 29:20, 6. Gabriela Vávrová, 30:22, 7. Martina Macháčková, obe Skalica, 31:12.

Juniori: 1. Rado Kadlečík, Skalica, 31:08, 2. Patrik Korčák, Holíč, 31:09.

 

Na polovičnej trati bežali muži bez rozdielu veku, ženy mali dve kategórie, do 40 a nad 40 rokov.

Vyhrali Flajžík, Jančovičová a veteránka Sovičová. Medzi juniormi Sima Gorbatenková a Edo Janota.

 

VÝSLEDKY

Muži na 2500 m: 1. Peter Flajžík, Skalica, 8:43, 2. Pavol Riečický, Junior Holíč, 9:05, 3. Radoslav Jurčík, Skalica, 9:31, 4. Samuel Búzek, Š. Humence, 9:55, 5. Stanislav Ovečka, Skalica, 10:30, 6.  Jakub Jurčík ,Skalica, 11:56, 7. Michal Štetina, Holíč, 12:59, 8. Peter Miša, Skalica, 13:23, 9. Martin Jozefovič, Holíč,  13:39, 10. Richard Farkaš, 13:49, 11. Ludovít Voleček, 12. Tomáš Hyža, 13. Jozef Hyža, 14. Ivan Hyža, 15. Rastislav Topoľčány, 16. Marián Macháček, všetci Skalica.

Ženy do 40 rokov na 2500 m: 1. M. Jančovičová, Piešťany, 11:26, 2. Soňa Gorbatenková, 12:38, Holíč, 3. Diana Macháčková 13:04, 4. Lucia Farkašová, 5. Teraza Vávrová, 6. Dorota Budinská, 7. Aneta Vávrová, všetky Skalica.

Ženy nad 40 rokov na 2500 m: 1. Blanka Sovičová, 13:04, 2. Anna Formánková, 15:35, 3. Anna Kadlečíková,17:07, 4. Milada Ňukovičová, všetky Skalica, 5. Michaela Jozefovičová, Holíč, 6. Renáta Vyskočová, Skalica, 7. Marta Škvoráková, Senica, 8. Martina Plášková, Skalica.

Juniori na 2500 m: 1. Eduard Janota, 10:32 min., 2. Dárius Hranák, 10:45, 3. Ondrej Formánek, 10:47, 4. Alexander Sovič, 12:28, 5. Tomáš Hyža, 14:25, 6. Dominik Bartošek, 7. Adam Szuhaj, 8. Vratko Hranák, 9. Patrik Voleček, 10. Lukáš Hyža, 11. Jozef Hyža, 12. Ivan Hyža, 13. Oliver Vyskoč, 14. Richard Topoľčány, 15. Matúš Macháček, všetci Skalica.

Juniorky na 2500 m: 1. Simona Gorbatenková, 10:30, 2. Sofia Gorbatenková, obe Holíč, 12:50, 3. Karolína Macháčková, 13:05, 4. Alex Hranáková, 13:32, 5. Katarína Jurčíková, 13:58, 6. Natália Szuhajová, všetky Skalica, 20:12.


INAT vodny luc