V pražskej Stromovke sa počas uplynulého víkendu konal Sri Chimnoy 6 h & 12 h Self – Transcendence Race. Zúčastnila sa ho aj dvojica bežcov Záhoráckeho Friškého Týmu Senica.

Marián Medlen (vľavo) a Pavol Kalman

Marián Medlen i Pavol Kalman sa postavili na štart 6 – hodinového ultramaratónskeho behu. Medlen v absolútnom poradí dobehol na skvelom 7. mieste ako víťaz kategórie nad 50 rokov. Za 6 hodin ubehol 64.46 km. Kalman v tej istej kategórii skončil v absolútnom poradí na 19. mieste a na 4. mieste vo svojej kategórii. Odbehol 55.51 km.

Pavol Masaryk štartoval premiérovo v Karlových Varoch na Mattoni 1/2 maratóne, kde v konkurencii 2787 bežcov dobehol na 42. mieste časom 1:22:40 hod.