Nový open air festivalu ktorý dostáva známe mená domácej elektronickej tanečnejhudby priamo na hranice ČR & SR – SUNFEST odštartuje už 15.6.2019 na letisku Holíč.

Festival SUNFEST je zameraný na elektronickú tanečnú hudbu a disponuje najznámejšími menami Českej a Slovenskej elektronickej scény. Na letisku v Holíči sa v sobotu 15.6 predstavia zvučné mená elektronickej scény ako Gleb, Matamar, Richard Reynolds. Okrem týchto headlinerov vystúpi niekoľko ďalších účnikujúcich ako napríklad Drozďo & Demex – chalani ktorí sa preslávili najmä svojim hitom It ́s You a dnes sú takmer na dennom poriadku rádia Európa 2. Hypetrain – chalani predskakovali ASAP Nastovi, pôsobia pod labelom FCKTHEM a prinášajú zmes grime, UK bassu a DnB. Medzi ďalších účinkujúcich patrí napríklad Elsy – známy hlavne v trnavskom Monkey Clube, DJ PMC – moravský DJ, ktorý už niekoľko rokov hráva po kluboch v ČR & SR, je tiež autorom niekoľkých hudbných relácii vysielaných v ČR & SR rádiách, alebo menej známe mená ako napríklad MARSY alebo GRAYSECRETSHOW, ktorí tiež majú čo ponúknuť, len ich treba odprezentovať.

Organizátori návštevníkom sľubujú atmosféru nielen s hudobným zážitkom, ale taktiež aj vizuálnym. “Návštevníkom ponúkame dokonalý audiovizuálny zážitok. Výborný zvuk, zaujímavý dizajn stageu a v neposlednom rade samostatné shows,” dodávajú organizátori Sunfestu.

Najlepší začiatok leta od západu slnka až po jeho východ s dobrou hudbou a s dobrou partiou zažiješ len na letisku v Holíči.


.

BM: Ustekana sobota