Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Záhorie vyhlásila druhý ročník fotografickej súťaže Záhorie – rozmanitá zem. Je určená amatérskym aj profesionálnym fotografom. Informovala o tom riaditeľka OOCR Záhorie Dominika Ondrovičová.

Úlohou fotografov je zachytiť krásy a zaujímavosti regiónu Záhorie v troch súťažných kategóriách. “V druhom ročníku sa bude súťažiť v kategóriách tradície a folklór, regionálne produkty a turistické ciele. Súťaž vyvrcholí vernisážou víťazných fotografií a o víťazoch rozhodne odborná porota a verejnosť hlasovaním na sociálnej sieti na stránke Región Záhorie,” uviedla Ondrovičová. Každý súťažiaci môže do súťaže poslať maximálne tri fotografie, v každej kategórii jednu.

Cieľom fotosúťaže je propagovať zaujímavosti regiónu Záhorie prostredníctvom fotografií. Hlavným porotcom je fotograf Adam Húšek, ďalší porotcovia sú fotograf Tomáš Bilka a Dominika Ondrovičová.

“Fotografie je možné zasielať do 30. septembra na mailovú adresu director@regionzahorie.sk. Podmienkou je, aby fotografia bola zhotovená na území regiónu Záhorie v okresoch Senica, Skalica a Malacky,” doplnila Ondrovičová.


.

INAT Rezanie laserom