FK Cerová usporiadal počas uplynulého víkendu futbalový turnaj, na ktorom štartovali okrem domácich aj mužstvá z 5. ligy Západ Mokrý Háj a Horné Orešany, ako aj Jablonové, druhé mužstvo minulého ročníky 5. ligy BA vidiek. Víťazom sa stali Horné Orešany, ktorých obrana nedostala ani jediný gól.

Semifinále: Cerová -TJ Jablonove 4:2 (2:0), P. Kuchta 2, P. Nosko, A. Roman – S. Krutil ml., D. Ferenčič.

Mokrý Háj – Horné Orešany 0:1 (0:0), J. Hodulik.

O 3. miesto: Jablonove – Mokrý Háj 0:6 (0:1), T. Tokoš 3, M. Kubisa, F. Danihel, M. Biskupič.

Finále: Cerová – Horné Orešany 0:3 (0:3), R. Hudek, M. Makky, P. Bako.
V prvom polčase boli hostia lepší, čo sa prejavilo i na priebežnom skóre zápasu. Svoju prevahu korunovali tromi gólmi. Po prestávke Cerová hom domaci hru vyrovnali no strelecky sa nepresadili. V 2. polcase D. Václavek nepremenil pokutový kop.

Stanislav Krútil víťazom jedenástok
Súčasťou turnaja bola aj súťaž v kopaní jedenástok. Predstavilo sa 45 strelcov. Víťazom sa stal hráč Jablonového Stanislav Krútil mladší, ktorý na víťazstvo potreboval 15 pokusov. Druhý skončil jeho spoluhráč Matej Kovár, 3. miesto obsadil domáci brankár Dominik Václavek.